UFC

Ostra wymiana na linii Adesanya- Vettori! ” „Od pierwszego gongu będę go rozpier***alał. Jak po walce na mnie spojrzysz, to będziesz wiedział, który z nas jest lepszy.”

UFC 263 już w przyszłą sobotę! Podczas UFC Fight Night 189 zaś byliśmy świadkami płomiennej wymiany zdań pomiędzy bohaterami walki wieczoru o pas mistrzowski wagi średniej- Israelem Adesany’ą i Marvinem Vettorim.

GDZIE OGLĄDAĆ WALKĘ ISRAEL ADESANYA VS MARVIN VETTORI?

Kości zostały rzucone…

W trakcie UFC Fight Night 189 Michael Bisping poprowadził spotkanie walczących o tytuł mistrza wagi średniej. fighterów

„The Last Stylebender” ostatni pojedynek stoczył w wadze półciężkiej chcąc zostać kolejnym w historii UFC jednoczesnym mistrzem dwóch kategorii. Na jego drodze stanął Jan Błachowicz, który stał się też pierwszym, który pokonał Adesany’ę. Ten wraca teraz bronić swojego pasa.

Jestem już w Phoenix, przyzwyczajam się do tutejszego klimatu pustynnego. Za siedem dni będę gotowy.

Jego rywalem na UFC 263 będzie Marvin Vettori. Włoch jest niepokonany od pięciu walk, a ostatnią porażkę w 2018 roku poniósł z rąk… Israela Adesany’i.

– Jestem w najlepszej formie, nigdy jeszcze w takiej nie byłem. Chcę osiągnąć swoje przeznaczenie. 3 lata temu stało się to, co się stało, ja tam uważam, że wygrałemIsrael może się śmiać ile wlezie, ale pokażę wszystkim dlaczego tamten werdykt powinien brzmieć inaczej.

I jeśli ktoś obstawił, że przeciwnicy będą się obrzucać mięsem, to jest teraz bogatszy.

Sprawdź!  Transmisja UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya. Gdzie oglądać? Karta walk.

Przestań się trzymać tej porażki!”

Adesanya nie mógł pozostawić bez odpowiedzi słów podważających jedno z jego zwycięstw:
Marvin, przestań się trzymać tej porażki! Pogódź się z tym tak, jak ja ze swoją. Poległem z Janem, zaakceptowałem to. A ty dalej żyjesz naszą walką zakłamując rzeczywistość, że niby ją wygrałeś.

Tak naprawdę od tej pory Michael Bisping wypadł z rozmowy. Zadał kilka pytań, jednak – o ironio – nie mógł powstrzymać rozkręconych trash talker’ów. Vittori mocno utrzymywał, że obecny mistrz wagi średniej powinien mieć jedynkę w kolumnie porażek właśnie po ich walce:

Czego nauczyłem się od ostatniej porażki? To nie była porażka. Uczę się codziennie, od trenerów i kolegów z sali. Wierzę w swoje umiejętności. Za tydzień wyrównam rachunki, pokażę ludziom, że się myli i odstawię Israela na boczny tor.

Jesteśmy na różnych, dalekich od siebie poziomach. Ja poprawiłem swoją stójkę, grappling i obronę. Ty? Troszeeeeeczkę podrasowałeś sprowadzenia. Tylko troszeczkę. Poza tym dalej człapiesz w oktagonie, twoja praca na nogach nie istnieje.

Pełno też było, co raczej nie może zaskakiwać, inwektyw werbalnych i gestykulacyjnych. Padały wyzwiska pokroju s***ko, pier***ol się, w górę poszły środkowe palce. Ale panowie jasno pokazali, że nie pałają wobec siebie sympatią.

Sprawdź!  Marcin Prachnio wystąpi podczas czerwcowej gali UFC

Wszyscy są krok za mną, nawet Adesanya. Niech sobie myśli, że jestem powolny i że jedyne co będę robił to sprowadzenia… Z resztą, już pokazałem, że umiem go obalić. Od pierwszego gongu będę go rozpier***alał, będę wyglądał jak prawdziwy mistrz! – dodał Vettori.

Sprowadziłeś mnie do parteru i co? Posiedziałem sobie dwie minuty, a potem wstałem i skopałem ci d***pę! Nie ma dla ciebie żadnej nadziei. Potraktuję cię tak bardzo, taaaak bardzo, że jak po walce na mnie spojrzysz, to będziesz wiedział, który z nas jest lepszy.

Źródło: UFC

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *