KSW

Kołecki o walce Pudzianowski vs Mamed: „Gdyby któryś z nich przygotowywał się u Oknińskiego, to ten by wygrał”

Szymon Kołecki zabrał głos w sprawie pojedynki Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim. Przyznał, że ciężko jest tutaj wskazać faworyta.

Środowisko MMA ma naprawdę spory problem z wytypowaniem walki, do której dojdzie na gali KSW 77. Większość wskazuje nieznaczną przewagę Mameda, jednak wszyscy są świadomi tego, że Pudzianowski potrafi zaskoczyć i może skończyć się jak walka z Materlą.

Szymon Kołecki o walce Mamed vs Pudzianowski

Szymon Kołecki, który miał okazję walczyć z Mariuszem Pudzianowskim i wygrał po kontuzji swojego rywala, zabrał głos w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Zaznaczył, że każdy z zawodników ma słabe strony, które rywal może wykorzystać.

Stwierdził również, że gdyby jeden lub drugi przygotowywał się pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego, to właśnie ten zawodnik odniósłby zwycięstwo w starciu legend:

– Analizowałem tę walkę i nie mam faworyta. Każdy z nich ma swoje słabości, które rywal może wykorzystać. Który te słabości wykorzysta? Nie wiem. Wiem jedno, gdyby którykolwiek z nich przygotowywał się u Mirka Oknińskiego, to ten by wygrał, bo Mirek wie najlepiej jak taką walkę rozegrać.

Co ciekawe, Okniński nie jest jednak zainteresowany ponownym podjęciem współpracy z Pudzianowskim:

Sprawdź!  Gamrot wskazał faworyta! Typuje walkę Pudzianowski vs Szpilka: "Myślę, że ten scenariusz się sprawdzi, dlatego wyraźnie faworyzuję..."

– Wiadomo jakby Mariusz położył dużą walizkę, ale Mariusz jest zawsze oszczędny, bo jest skąpy. Jak ja mówię bierz trenera od boksu 50 złotych za godzinę, a Mariusz mówi ”Nie, nie. Mam tu trenera za 35 złotych”. Także nie chciałbym już pracować z Mariuszem, bo to się nie opłaca. Nie opłaca się finansowo zupełnie, więc ja nie będę dokładał… – przyznał w rozmowie z Kostyrą.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wyczekiwana walkę, jak i wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Artur Szpilka vs Sergiej Radczenko - Gdzie oglądać? Transmisja KSW 71. Jak i gdzie obejrzeć KSW 71 na żywo?

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.