High League

Omielańczuk o walce Denisa na High League 6: „Jeżeli dostanie, to jego kariera we freakach się na tym zakończy”

Daniel Omielańczuk wypowiedział się na temat kolejnego pojedynku Denisa Załęckiego, który stoczy swoją walkę już 18 marca.

Podczas gali High League 6 ponownie w akcji zobaczymy „Bad Boya” powracającego po kontuzji. Tym razem nie będzie to jednak walka w MMA, a starcie na zasadach bokserskich w małych rękawicach. Rywalem Załęckiego jest Paweł Tyburski, więc można spodziewać się, że stójkowa konfrontacja zostanie rozstrzygnięta nokautem.

Omielańczuk o walce Denisa

Głos w sprawie pojedynku zabrał Daniel Omielańczuk, który jest mocno skonfliktowany z Załęckim. Jak wiemy, trwają rozmowy w sprawie ich pojedynku, a zawodnik KSW w wywiadach otwarcie stwierdził, że jeśli dostanie dobrą ofertę, zgodzi się na wszystkie warunki freak fightera.

W ostatnim wywiadzie dla TVreklama Omielańczuk zapytany o Denisa stwierdził – On mnie wywoływał? Ja myślę, że aż taki odważny to on nie jest. Teraz ma walkę z Tyburskim, obawiam się, że jeżeli od Tyburskiego dostanie, to jego kariera we freakach się zakończy na tym.

Następnie dopytywany o ewentualną walkę, potwierdził, że jest zainteresowany takim zestawieniem – Tak, z nim tak. Tu jest realny konflikt, nie lubię go bardzo. Jemu bardzo chętnie bym utarł nosa – na koniec wyjaśnił, że jeśli chodzi o freak fighty, to jest to jedyny rywal, z którym mógłby się bić.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman obawia się fauli Murańskiego: "Spodziewam się wszystkiego. Może chapnąć, bo to jest..."

Natomiast w rozmowie z Super Expressem dodał:

Najpierw to on musi wygrać najbliższą walkę i obawiam się, że może nie wygrać. Jeżeli nie wygra, to niestety zniknie ze świata freak fightów, na pewno nie będzie brał walk z zawodnikami, jeśli przegra z Tyburskim. Tu wielki „Bad Boy”, człowiek ulicy, duży, agresywny, który uważa, że jest w stanie wszystkich pokonać, wyjdzie do Tyburskiego, nie umniejszając mu, ale ma całkiem inną otoczkę, no to słabo to będzie. Myślę, że tego psychicznie nie udźwignie.

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs. Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Diego" komentuje awanturę na konferencji: "Nie chciałem podkręcać, żeby doszło do rękoczynów. Denis pokierował swoją agresję w inną stronę"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.