FAME MMA

Sławomir Peszko zawalczy w FAME? Borek potwierdza, że dostał ofertę! „Sławuś, będzie zabawa, będzie się działo. Dostał propozycję, żeby powalczyć”

Mateusz Borek zabrał głos w sprawie potencjalnego debiutu byłego reprezentanta Polski w największej w kraju organizacji freakowej.

Już kilka tygodni temu przed galą FAME 17 zrobiło się głośno o tej sprawie. Robert Karaś podczas programu Cage zdradził, że ma podpisany kontrakt na drugi pojedynek:

Ja mam drugą walkę podpisaną i wiem, że będzie bardzo medialna, bardzo ciekawa… i przyciągnie mega dużo kibiców. No, każdy Polak go zna i będzie chciał zobaczyć tę walkę – dodatkowo zdradził kilka szczegółów, a po programie kibice zaczęli domyślać się, o jakiego przeciwnika chodzi.

Peszko zawalczy w FAME?

Następnie sam Sławomir Peszko, który jest zawodnikiem Wieczystej Kraków, pojawił się w studio przed galą FAME 17. O całą sprawę w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zapytany został włodarz Wojtek Gola, który przyznał:

– W FAME nic nie dzieje się przez przypadek. Nie mówię, że od razu będzie walczył, ale u nas nic się nie dzieje przypadkowo. Fajnie byłoby go zobaczyć w klatce, bo to wyśmienity sportowiec.

Teraz w ostatnim wywiadzie na Canal+ Sport głos zabrał Mateusz Borek i potwierdził, że Sławomir Peszko dostał już oficjalną ofertę od federacji:

Sprawdź!  Boxdel i Dubiel bez trenera! Przemysław Szyszka zawiesił współpracę

– Ja tam byłem w tej konkretnej sytuacji w Krakowie, siedząc ze Sławkiem Peszko. Sławuś, będzie zabawa. Będzie się działo. Sławek dostał propozycję, z tego, co wiem, żeby powalczyć. Jest jak „Nike, która się waha”, ale myślę, że na razie jeszcze do tego nie dojrzał, żeby powalczyć w klatce.

Dziennikarz i promotor wypowiedział się również na temat samej federacji FAME:

– Natomiast to jest organizacja moich bardzo dobrych kumpli, którzy skorzystali z zaczepki mojego zawodnika, Kamila Łaszczyka, względem Amadeusza Ferrariego. Stąd stworzył się main event tej gali. Wydaję mi się, że to też jest bardzo rozsądna polityka federacji freakowych, żeby poprzez wiarygodnych ludzi, którzy dotknęli sportu przez duże „S”, uwiarygadniać federacje freakowe. Ja na ich miejscu robiłbym tak samo z punktu widzenia biznesu.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.