Clout MMA

Omielańczuk dużym faworytem! Znamy kursy bukmacherskie na walkę z Denisem!

Przed nami gala Clout MMA 1, a już teraz wszyscy wyczekują kolejnego wydarzenia. Na ostatniej konferencji potwierdzono walkę Załęcki vs Omielańczuk. Poznaliśmy już też kursy bukmacherskie na ten pojedynek!

Federacja Clout MMA szybko zapełniła lukę, która pojawiła się po problemach High League. Pierwsza gala odbędzie się już 5 sierpnia i nie zabraknie na niej ekscytujących walk. Dojdzie do czysto sportowych potyczek, jak Denis Labryga vs Dawid Załęcki, typowo freakowych, ale też i do wyjaśnienia głośnych konfliktów, jak w przypadku pojedynku Najman vs Fonfara.

Złej krwi nie zabraknie też na Clout MMA 2. Na wczorajszej konferencji potwierdzono zestawienie Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk. Panowie już przy pierwszym face to face rzucili się na siebie, co zwiastuje ogromne emocje i dymy na konferencjach.

Toruński „Bad Boy” wróci do startów po poważnej kontuzji i operacji kolana. Dużo starszy przeciwnik, który ma za sobą walki w KSW, czy UFC również ma za sobą komplikacje zdrowotne, ale doświadczeniem bije Denisa na głowę. Bukmacherzy ujawnili już pierwsze kursy na ten pojedynek. Różnica jest naprawdę spora.

Sprawdź!  Natan odpalony na Labrygę i Załęckiego! Ostre słowa po ceremonii ważenia [WIDEO]

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Ogromnym faworytem jest Omielańczuk. Kurs na jego zwycięstwo wynosi jedynie 1.27 podczas, gdy na Załęckiego jest to aż 3.10! Zarówno tę walkę, jak i wszystkie pojedynki Clout MMA 1 obstawić możecie wyłącznie w Fortunie.

Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.