Clout MMA

Pudzianowski zapowiada lekcję pokory! Pierwsze słowa po awanturze z Bombą!

Za nami konferencja Clout MMA, podczas której nie brakowało dymów. Doszło nawet do awantury z udziałem Dominika Pudzianowskiego.

Dominik to ostatni z trzech z braci Pudzianowskich, który postanowił spróbować swoich sił w sportach walki. Debiut zaliczył na gali WOTORE, kiedy to w starciu na gołe pięści w 90 sekund rozprawił się ze swoim przeciwnikiem. Tym razem zawalczy w formule MMA.

Jego rywalem podczas sobotniej gali będzie „Scarface”, który znany jest z tego, że podczas konferencji nie gryzie się w język. Jego słowa mocno nie spodobały się Pudzianowskim, który przy okazji face-to-face uderzył go z główki i zapowiedział lekcję pokory.

Po konfrontacji z Bombą w wywiadzie dla fansportu.pl odniósł się do całej sprawy. Wyjaśnił, że „Scarface” przekroczył granicę i będzie musiał za to odpowiedzieć w klatce. Pudzianowski zdradził, że widział poprzednie starcia freak fightera, ale nie zrobiły na nim żadnego wrażenia:

Kursy bukmacherskie na Clout MMA 1: Pudzianowski vs Bomba

Wszystkie walki Clout MMA 1 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z najlepszej oferty powitalnej na rynku!

Sprawdź!  Znamy kursy na walkę Marcina Najmana! Przed "El Testosteronem" ogromne wyzwanie!

Za samą rejestrację otrzymasz 20 zł, a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA 1

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.