Clout MMA

Labryga ostro po wymianie zdań z Denisem Załęckim! Komentuje jego aktualną formę

Denis Labryga zabrał głos w sprawie Denisa Załęckiego. Podczas wczorajszej konferencji pomiędzy zawodnikami doszło do wymiany zdań.

Już w tę sobotę Labryga powróci do klatki i zmierzy się z Dawidem Załęckim. Następny na liście jest syn jego rywala. Pomiędzy zawodnikami były dobre relacje, jednak wczoraj doszło do mocnej wymiany zdań, kiedy podczas konferencji ogłoszono pojedynek Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem.

„Bad Boy” zaatakował byłego zawodnika KSW oraz rzucał w jego stronę obraźliwe słowa. W pewnym momencie głos zabrał Labryga, który zaczął dopingować swojego klubowego kolegę. Załęcki natychmiast zwrócił się również i w jego stronę.

W wywiadzie dla MMA-BNB Labryga został zapytany o całą sytuację. Wyjaśnił, że „Bad Boy” przesadza ze swoimi wypowiedziami i może to dla niego się źle skończyć:

– Znowu się zagalopował, znowu przesadził. Niech się kontroluje, bo to się źle dla niego skończy. (…) Ja nerwy trzymam na wodzy i nie daję się ponieść emocją. To, co on robi, to jest zwykłe klaunowanie. Tak się prawdziwy facet nie zachowuje.

Następnie wyjaśnił, że bez znaczenia, jak rozstrzygną się ich walki, w kolejnym pojedynku zamierza wyjaśnić konflikt. Skomentował również jego formę fizyczną, gdyż od pewnego czasu przed każdym kolejnym starciem nabiera dodatkowych kilogramów:

Sprawdź!  Szpilka skomentował zamieszanie wokół walki Denisa. Wyśmiał rywala: "El Estrogen się..."

– Nie ważne, jaki będzie wynik, ja chcę się z nim zmierzyć, chcę go pobić. Już raz wyjaśniliśmy sobie słowa, które padły w prywatnej wiadomości, przeprosił mnie, a teraz znowu pokazuje. Znowu koło się zatacza.

– To jest zalany grubas, wyje**ał bym mu na bebechy to by się zdziwił. Nie ujmując grubasom, ja jestem sportowcem i wiem, jak sportowcy pracują na życiową formę. Z Tyburskim tak samo był zalany. Polecam się ruszać, poświęcić temu wszystkiemu, bo to nie jest dobry przykład.

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

Sprawdź!  Parke podpisał kontrakt z Clout MMA? "Matrix" jest otwarty na walkę i proponuje widowiskową formułę!

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-32.png

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.