UFC

Oleksiejczuk poznał kolejnego rywala! Ta walka musi zakończyć się nokautem!

Michał „Husarz” Oleksiejczuk stoczy kolejny pojedynek w oktagonie. Poznaliśmy wszystkie szczegóły jego kolejnego starcia dla UFC.

Ostatnią walkę Oleksiejczuk stoczył w kwietniu tego roku, kiedy to zmierzył się z Caio Borralho. Brazylijczyk poddał Polaka w drugiej odsłonie i tym samym zakończył jego serię dwóch zwycięstw z rzędu, w których „Husarz” znokautował najpierw Sama Alveya, a następnie Cody’ego Brundage.

Kolejna walka Oleksiejczuka

Polak powróci do oktagonu podczas gali w Singapurze, która odbędzie się 26 sierpnia. Jego rywalem będzie Chidi Njokuani nazywany „Bang Bang”. Możemy spodziewać się potężnych wymian w stójce, gdyż obaj zawodnicy to przede wszystkim uderzacze.

Z całą pewnością żaden z nich nie będzie chciał przenosić walki do parteru, tylko sprawdzą, którego z fighterów ciosy są celniejsze i zadają więcej obrażeń. Amerykanin ma na swoim koncie 14 wygranych przez nokaut, natomiast Polak 13 razy rozbijał swoich rywali przed czasem.

Oleksiejczuk sam kilka dni temu zapowiedział, że zmierzy się z mocnym strikerem. Odpowiedział też na pytania kibiców i przyznał, że liczy na to, iż przeciwnik nie będzie obalał. Możemy więc spodziewać się mocnych wymian i zakończenia przez nokaut:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.