FAME MMA

Okniński o Łaszczyku przed FAME 17: „Powinien się nad tym zastanowić, żeby nie stracić szacunku. Jak przegra będzie jak szczur schowany w norze”

Trener Mirosław Okniński w ostatnim wywiadzie odniósł się do pierwszej konfrontacji pomiędzy jego podopiecznym „Ferrarim” i Kamilem Łaszczykiem.

Już 3 lutego w main evencie FAME 17 Amadeusz Roślik stanie przed dużym wyzwaniem i zmierzy się z zawodowym pięściarzem, który wygrał wszystkie 32 pojedynki. Dla Łaszczyka będzie to pierwsze w życiu starcie w innej formule niż boks.

Trener Okniński o Kamilu Łaszczyku 

Pomiędzy zawodnikami jest dużo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć w social mediach i na wywiadach. Ich konflikt przeniósł się na konferencję, gdzie po raz pierwszy stanęli twarzą w twarz i w końcu mieli okazję porozmawiać na żywo.

Nie brakowało ostrych słów z jednej i drugiej strony, a po konferencji trener Mirosław Okniński skomentował postawę pięściarza. W rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco stwierdził, że ten nie powinien rzucać wyzwiskami, gdyż może na tym bardzo dużo stracić.

Trener jest przekonany, że jeśli Łaszczyk poniesie porażkę, to może mieć spory problem i zostanie zniszczony przez Internautów, którzy nie zostawią na nim suchej nitki:

– Może powiedzieć, że Ferrari zabawiał się w Tajlandii z Ladyboyami, nie trenował, może powiedzieć tak. Ale z tym konfidentem… Uważam, że tej klasy sportowiec nie powinien w to iść. Jak Łaszczyk mówi takie rzeczy, powinien się nad tym zastanowić.

Jest sportowcem i ludzie szanują go za wyniki sportowe, żeby nie stracił przez głupie zachowania szacunku. Jak wygra to ludzie: „O, jest dobrze”. Jak przegra, to ludzie pojadą z nim do dna. Internet tak się zagotuje, że Łaszczyk będzie jak szczur schowany w norze. To będzie masakra.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Zaskakujące zastępstwo za Arkadiusza Tańculę! Debiutant może się zmierzyć z Jackiem Murańskim!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.