FAME MMA

„Boxdel” o walce wieczoru FAME 17: „Łaszczyk nie jest faworytem. Ferrari dobrze wie, co robi”

Włodarz FAME zabrał głos w sprawie main eventu nadchodzącej gali, w którym freak fighter zmierzy się z zawodowym pięściarzem.

W walce wieczoru FAME 17 zobaczymy konfrontację Amadeusz „Ferrariego” Roślika, który przywita w klatce niepokonanego zawodowego pięściarza Kamila Łaszczyka. Zdanie na temat tego pojedynku są podzielone i wiele osób ma problem z typowaniem.

„Boxdel” o walce wieczoru FAME 17

Łaszczyk ma na swoim koncie 32 zwycięstwa, jednak wszystkie wygrane odniósł na ringu i nigdy nie toczył walki w MMA. Pod tym względem „Ferrari” ma przewagę, gdyż w tej formule bił się 8 razy, ma także za sobą starcie w kickboxingu. Dodatkową przewagę freak fighterowi dają także warunki fizyczne.

Na temat walki wypowiedział się włodarz federacji „Boxdel”, który w rozmowie z 6PAK przyznał, że mimo iż Łaszczyk to profesjonalny pięściarze, nie jest faworytem w starciu z „Ferrarim”:

– Uważam, że Łaszczyk nie jest faworytem, wiem że kursy będą mniejsze, ale Ferrrari dobrze wie, co robi. Ma nad sobą Oknińskiego i Roszkiewicza, co by nie gadać dwóch zajebistych trenerów. Oni w chuj zajebiście dostosowali się do rynku freakowego.

Wiedzą, jak dostosowywać warunki, wiedzą, co drillować. Wydaje mi się, że idą jakieś trzy drille i one go kształtują, on cały czas robi to samo. Proste z kroczkiem, dochodzi do tego Bomby i nokaut. Zresztą Ferrari z tego, co gadaliśmy, to tak wyglądają te jego treningi.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Kolejny zawodowiec we freakach!? Wrzosek ujawnia: "Głowy będą spadać. Ciekawy zawodnik negocjuje przejście"

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.