High League

OGROMNE zaskoczenia! Znamy pełen skład Grand Prix High League!

Na dzisiejszej konferencji zapowiadającej High League 7 poznaliśmy pełen skład freak fighterów, którzy wezmą udział w Grand Prix.

Federacja postanowiła zorganizować coś, czego jeszcze we freak fightach nie było, czyli Grand Prix High League. Będą to 8-osobowe zawody, które były zapowiadane jako turniej legend. Spośród legend jest jednak jedyne Marcin Najman, który toczył pierwsze w Polsce starcia freakowe.

Innym z potwierdzonych zawodników był też Jacek Murański, który zdecydował się powrócić do walk po ogromnej tragedii, jaką była śmierć jego syn, Mateusza. Z innych ujawnionych pewny był też udział „Szalonego Reportera”, „Japczana”, czy „Super Mario”. Dzisiejszego wieczoru poznaliśmy pełną listę uczestników!

HIGH League 7: Znamy skład Grand Prix!

Do takich freak fighterów, jak Najman, czy Murański dołączył też Piotr Lizakowski! Młody adept Akademii Sportów Walki Wilanów zaliczy tym samym debiut na wielkiej scenie. Dotychczas toczył bowiem jedynie walki amatorskie. Ogromną popularność zyskał ostatnimi czasy występując na kanale Ebe Ebe.

Oprócz tego w historycznym Grand Prix High League pojawi się też „Daro Lew”. Przeżywający drugą młodość blisko 50-letni freak fighter ma ostatnio wyjątkowo dobrą passę i na FAME 18 zaliczył drugie zwycięstwo z rzędu.

Sprawdź!  Denis Załęcki ostro odpowiada hejterom! "Teraz to ja jestem łbem? Trzeba odróżniać..."

Oto pełna lista uczestników turnieju:

  • Marcin Najman
  • Jakub „Japczan” Piotrowicz
  • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak
  • Mariusz „Super Mario” Sobczak
  • Jacek Murański
  • Piotr „Lizak” Lizakowski
  • Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Kacper „Ludwiczek” Bociański

Kursy bukmacherskie na High League 7

Wszystkie walki High League 7 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.