High League

(VIDEO) Nie walka, tylko misja! Najman zmotywowany przed starciem z Murańskim: „To jest misja, utylizacja mitomana”

Marcin Najman zabrał głos przed kolejnym pojedynkiem w klatce. Przyznał, że tym razem jest wyjątkowo zmotywowany i zamierza zakończyć karierę swojego rywala.

Podczas ostatniej gali High League 5 federacja ogłosiła main event kolejnego wydarzenia. Zmierzą się w nim „El Testosteron” i Jacek Murański. Do pojedynku dojdzie na brutalnych zasadach ze stompami, soccer kickami, czy uderzeniami głową.

Najman zmotywowany przed walką z Murańskim

Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi. Jeden i drugi zapewnia, że zamierza zmiażdżyć swojego przeciwnika w klatce. Najman w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl wyjaśnił nawet, że nadchodzące zestawienie to coś więcej, niż tylko walka w klatce.

„El Testosteron” obrał sobie za cel wyrzucenie Jacka Murańskiego z Internetu. Freak fighter chce dokonać to, czego nie udało się Arkadiuszowi Tańculi.

VIDEO:

– To jest mitoman. Ja nie wiem, na ile w tym jest wyrachowania, bo on tą głupotą zarobił ogromne pieniądze. Nie zadając ciosu, nie umiejąc walczyć, dostaje czwartą bardzo dobrze płatną walkę. Myślę, że najlepiej płatną. On jest jednak mistrzem tego szaleństwa. Moja misja polega na tym, żeby to szaleństwo definitywnie z Internetu wyeliminować.

(…) To jest misja. To nie jest walka, to jest misja, utylizacja starego fraglesa, mitomana. Wszedł przebojem do Internatu, głupota podbija wszystkie możliwe zasięgi, ale to się skończy – zapowiedział.

Sprawdź!  (VIDEO) Wiadomo kogo Mirosław Okniński wyrzucił z treningu! "Pakuj się i wy***dalaj! Wariat, kompletny wariat..."

Cały wywiad z Najmanem – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.