High League

Marcin Najman uderzył z liścia Jacka Murańskiego! Awantura przed High League 7!

Za nami konferencja High League 7, podczas której federacja ogłosiła wszystkich zawodników turnieju. Freak fighterzy stanęli również do pierwszego face-to-face.

W Grand Prix High League udział wezmą m.in. Jacek Murański oraz Marcin Najman, którzy są ze sobą mocno skonfliktowani. Fani chcieliby zobaczyć ich pojedynek, jednak obawiają się, że ze względu na losowanie turniejowe, może ich ominąć to zestawienie.

Awantura Najman vs Murański

Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi, a Najman nie dopuszczał „Muranowi” podczas pierwszej konferencji. Zapowiedział nawet, że jeśli będzie miał z nim stanąć twarzą w twarz, to zapewne go uderzy, gdyż nadal pamięta wszystkie obraźliwe słowa, jakie Jacek wypowiedział pod jego adresem.

Chwilę później gdy panowie zostali zaproszeni do face-to-face „El Testosteron” dotrzymał słowa, co jest raczej rzadkością we freak fightach i naprawdę uderzył swojego przeciwnika z liścia. Murański jednak zapewniał, że nawet nic nie poczuł, a uderzenie nie zrobiło na nim wrażenia:

Ale mnie rozśmieszyłeś! To wszystko? Ty ruro bezczelna! – krzyknął „Muran” w kierunku Najmana.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.