High League

Tomasz Sarara w High League! Zawalczy z Michałem Pasternakiem! Znamy zasady pojedynku

Kibice oglądający pierwszą konferencję High League 7 przeżyli niemałe zaskoczenie! W organizacji pojawił się Michał Pasternak, który stoczy pojedynek bokserski z byłym fighterem KSW.

Podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego długo przymierzany był do debiutu w świecie freak fightów. W końcu okazało się, że Pasternak zadebiutuje w FAME, a jego pierwszym rywalem był nieunikający poważnych wyzwań Piotr Szeliga.

Popularny „Wampir” przeczekał freak fightera w 1. rundzie, a później dokonał dzieła zniszczenia. Potężne kolana mocno rozbiły „Szeliego”, którego koniec końców poddał narożnik rzucając ręcznik.

High League 7: Michał Pasternak vs Tomasz Sarara

Pasternak nie zdradził po FAME 18, jakie ma przed sobą plany. Dziś jednak pojawił się na konferencji prasowej przed najbliższą galą High League, na której to zmierzy się z Tomaszem Sararą!

Żaden z zawodników nie chciał zgodzić się na koronę płaszczyznę swojego rywala. Pasternak byłby zdecydowanym faworytem w MMA, a krakowski kickbokser przez wiele lat z sukcesami walczył w K1. Jak podała federacja w swoim poście, panowie zmierzą się w boksie:

Sprawdź!  [VIDEO] Słynni policjanci manipulują wypowiedzią Załęckiego! "Taki człowiek jak Denis powinien być marginesem społecznym..."

Łooo, do grona sportowych świrów HIGH League dołączają Tomasz Sarara i Michał Pasternak. I od razu mierzą się naprzeciw siebie, już na HIGH League 7. W Krakowie nie może zabraknąć Tomka. Witamy w HIGH League, Panowie. Czekamy na stójkową wojnę. Boks, rękawice do MMA, 3×3 minuty.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.