Wotore

Oglądaj WOTORE 6: Najman vs. Jóźwiak na żywo! Darmowa walka + studio (VIDEO)

Już za parę chwil, o godzinie 20:00 startuje WOTORE 6! Gala, która odbędzie się w Konstancinie-Jeziornie na pewno zapewni kapitalne widowisko i krwawe walki na gołe pięści! Transmisja odbędzie się wyłącznie w PPV, ale pierwsza walka i studio dostępne będzie ZA DARMO! Gdzie oglądać? Odpowiadamy poniżej!

Gdzie oglądać transmisję Wotore?

WOTORE 6: Transmisja za darmo

Czas oczekiwania dobiega końca! Fani widowiskowych walk na gołe pięści nie mogli się doczekać gali WOTORE 6 PPV, która rusza już za moment! To właśnie dziś zobaczymy tytułowy Wielki Rewanż, w którym Denis Labryga zmierzy się z Piotrem Więcławskim. Pierwszy pojedynek przeszedł do historii, a jak będzie tym razem? Warto się przekonać!

To właśnie dziś odbędzie się też finał ostatniego turnieju o 50 tysięcy złotych! Raul Joshua Stir stanie w szranki z faworyzowanym Bartoszem „Ufolem” Kwiatkowskim. Nie ma jednak co ukrywać, że najbardziej medialnym starciem na WOTORE 6 PPV jest to, o którym mówiło się już od dawna: Marcin Najman spotka się w brutalnym pojedynku z prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem!

Sprawdź!  (VIDEO) Wrzosek o spotkaniu z Najmanem twarzą w twarz! "Zapytałem odklepusa, czy teraz jest taki cwany. On nawet nie..."

-> OGLĄDAJ WOTORE 6 PPV!

Cena PPV WOTORE 6. Gdzie oglądać?

Aby obejrzeć WOTORE 6 w całości należy wykupić dostęp w systemie PPV. W przedsprzedaży kosztował on 29,99 zł, a obecnie cena wynosi 34,99 zł. Dla fanów turniejów walk na gołe pięści i emocjonujących superfightów nie jest to wygórowana kwota! To też jedyny sposób, by zobaczyć na żywo debiut Pawła Jóźwiaka i kolejny powrót Marcina Najmana do sportu!

Federacja udostępniła jednak całkowicie ZA DARMO studio WOTORE 6 oraz pierwszą walkę, którą będzie starcie Jędrzej Durski vs. Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski! Później stream LIVE przeniesiony zostanie do PPV, do którego dostęp możecie klikając w poniższy link!

-> Wykup dostęp na WOTORE 6! <-

Typy i kursy bukmacherskie na WOTORE 6

Galę WOTORE 6 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Najman komentuje powrót Hardkorowego Koksa: "Jedyna walka, której się wstydzę. Dziś zakończyłbym to w minutę"

WOTORE 6 za darmo

Transmisja na żywo ze studia i pierwsza walka dostępne będą całkowicie ZA DARMO. Wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz! Później stream przeniesie się do systemu PPV, do którego dostęp możecie wykupić TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.