High League

Ochroniarz High League o awanturze z Denisem Załęckim! „Jest narwany. Wszystko mu przeszkadza. Trzeba profesjonalnie podchodzić do…”

Ochroniarz High League w ostatnim wywiadzie skomentował swoje dwie interwencje, które mieliśmy okazję zobaczyć podczas konferencji.

Już jutro odbędzie się gala High League 2, na której Denis Załęcki zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Pomiędzy zawodnikami dochodziło do awantur i w trakcie ostatniego face-to-face „Bad Boy” został odepchnięty, po czym uderzył swojego rywala.

Zdenerwowanego Denisa zatrzymali ochroniarze. Jeden z nich zaczął nawet dusić fightera, po czym doszło pomiędzy innymi do mocnej wymiany zdań. Tego wieczoru była to druga interwencja Franca. Wcześniej podczas face-to-face obalił „Super Mario”, po czym Malik Montana zaoferował mu walkę na kolejnej gali.

Ochroniarz stał się nową gwiazdą i przyjął propozycję, co oznacza, że zobaczymy go na High League 3. Prowadzący konferencje zaproponowali nawet, żeby zmierzył się z Załęckim, jednak ten w wywiadzie wyjaśnił, że nie zamierza walczyć z Francem.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Sprawdź!  (VIDEO) Bomba wyjaśnia "Ferrariego" za zdjęcie z Chimaevem! "Mój dziadek walczył na wojnie! W Warszawie powinni cię za to..."

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Po konferencji ochroniarz udzielił wywiadu kanałowi TVreklama, podczas którego został zapytany o to, który z zawodników zaskoczył go bardziej w trakcie face-to-face.

– Powiedzmy, „Super Mario” chyba się nie spodziewał, a Denis jest facetem narwanym, gdzie mu wszystko przeszkadza. Trzeba profesjonalnie podchodzić do pewnych rzeczy. On przyszedł na konferencję, ja przyszedłem, żeby ochraniać drugą osobę.

Sprawdź wywiady z Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.