High League

Alan ostrzega Denisa przed niesportowym zachowaniem! „Jeżeli tak zrobi, to wtedy inaczej się policzymy”

Już jutro odbędzie się druga edycja High League, na której dojdzie do głośnego pojedynku pomiędzy Alanem Kwiecińskim i Denisem Załęckim.

Drugiemu z zawodników bardzo zależy na konkretnym wyjaśnieniu konfliktu i ciężkim znokautowaniu Alana. Podczas każdego face-to-face puszczały mu nerwy i atakował swojego przeciwnika. Raz uderzył go z liścia, a ostatnio wyprowadził cios pięścią po tym, jak został odepchnięty.

„Bad Boy” przyznał, że już nie może doczekać się pojedynku. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o ewentualną porażkę, gdyż Alan cały czas mówi o tym, że w przypadku przegranej Denis będzie skończony zarówno w Internecie, jak i u siebie w mieście.

– Gdyby on tę walkę wygrał, to by się cieszył, jakby sztabkę złota wygrał. Wiesz co on będzie robił w Internecie? Dlatego jakby była taka możliwość, takie czegoś nawet nie będzie, ale jakbym przegrał, to zdejmuję rękawice i normalnie go rozpie**alam po. No bo ku*wa nie przeżyłbym tego, jakbym miał z nim przegrać.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Sprawdź!  Ojciec Denisa przed walką z Alanem: "Syn namawiał mnie weź idź go napie**ol, żebym ja nie musiał"

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Kwiecińskiemu mocno nie spodobały się te słowa. W rozmowie z fansportu.pl przyznał, że podtrzymuje swoją wypowiedź o tym, że w przypadku przegranej rywal będzie skończony. Dodatkowo ostrzegł Denisa, że jeśli rzeczywiście ściągnie rękawice i zaatakuje go gołymi pięściami, to sprawa zostanie rozstrzygnięta w inny sposób.

– Tak, dalej to potwierdzam. Nie spodobały mi się też słowa, jakie powiedział, że jak przegra walkę, to ściągnie rękawice i naje*ie mi bez rękawic. Ale to mówię, jeśli tak zrobi, to już inaczej się policzymy. Wtedy inaczej będziemy się liczyć. Zobaczycie, co się będzie działo w sobotę. Wiem, że po tej walce zmienicie zdanie na mój temat.

Sprawdź wywiady z Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.