High League

[WIDEO] Załęcki, czy Omielańczuk? Denis Labryga wie, kto wygra ewentualną walkę. „Nie ma polotu do niego”

Trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki Denis Labryga miał okazję posparować z Danielem Omielańczukiem. Znany z WOTORE zawodnik wypowiedział się na temat ewentualnej walki fightera KSW z Denisem Załęckim.

Konflikt pomiędzy Omielańczukiem i Torunianinem wybuchł niedługo po porażce Załęckiego z Arturem Szpilką. Daniel sugerował, że „Bad Boy”, który w starciu z byłym pięściarzem padł na matę z powodu kontuzji kolana, udawał uraz, by uniknąć pojedynku. Murem za Denisem stanął wtedy jego trener od MMA, Mirosław Okniński.

Wszystko to miało doprowadzić do spotkania Torunianina z Danielem Omielańczukiem, co początkowo miało mieć miejsce poza kamerami, a później padły słowa o pojedynku w klatce. Jak mówił „Bad Boy” w obszernym wywiadzie dla Fansportu jest gotów na takie zestawienie ze względu na chorą córkę fightera KSW. Trener Okniński stwierdził jednak, że to jeszcze za wcześnie, by Denis podejmował takie wyzwanie.

Omielańczuk w jednym z wywiadów potwierdził doniesienia, że jego menadżer otrzymał propozycję starcia z Załęckim. On sam zaznaczył, że jest chętny na spotkanie i zgodzi się na zasady Denisa, ale wypłata musi się zgadzać.

Sprawdź!  Kolejny zawodnik wyzywa "Don Diego". Mateusz Kubiszyn odpowiada! "Co powiesz na..."

Denis Załęcki ma szanse z Danielem Omielańczukiem?

W ostatnich dniach w klubie WCA, gdzie trenuje fighter wagi ciężkiej KSW, swoje umiejętności szlifował też Denis Labryga. Był mistrz Polski juniorów w K1, który jest niepokonany w walkach na gołe pięści został zapytany w rozmowie z Fansportu o szanse Denisa Załęckiego w ewentualnym pojedynku z Omielańczukiem.

Najmniejszych. Nie ma. Najmniejszych nie ma, ja wiem co Daniel potrafi, wczoraj z nim sparowałem… więcej nic nie powiem! Myślę, że nie ma po polotu tutaj Denis do Daniela.

Jak na Daniela wiek przeważa doświadczenie. Nawet ja się nie spodziewałem tego, co chłop potrafi w klatce… a jednak.

Labryga wypowiedział się też między innymi na temat swojej najbliższej walki. Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.