GROMDA

Brutalne nokauty! Organizacja publikuje nagrania z walk finalistów przed GROMDA 7 (VIDEO)

Zostały ostatnie dni do wielkiego finału i kolejnego turnieju walk na gołe pięści. Walką wieczoru GROMDA 7 będzie pojedynek dwóch finalistów poprzednich edycji. W ringu 4x4m zmierzą się Bartłomiej „Balboa” Domalik oraz Dawid „Maximus” Żółtaszek. Stawką jest 100 tysięcy złotych oraz awans do mistrzowskiego turnieju o pas GROMDY. Organizacja opublikowała właśnie „drogę do finału”. W ponad 30 minutowym materiale uwzględnione zostały wszystkie pojedynki Domalika oraz Żółtaszka! Kiedy gala GROMDA 7?

GROMDA 7 odbędzie się już 10 grudnia, tj. piątek! Początek gali o godzinie 20:00. W czwartek będziemy świadkami ważenia oraz face-to-face przed turniejem oraz super-fightami. Znamy już większość nazwisk, które zobaczymy w „krwawy piątek”, jednak organizacja Mariusza Grabowskiego oraz Mateusza Borka cały czas nie odkryła wszystkich kart.

Do ringu powróci m.in. Rafał „Łazar” Łazarek, czy Daniel „Hunter” Więcławski. Nie zabraknie również nowych twarzy. Debiut w walkach na gołe pięści zaliczy Grzegorz „Małpa” Czerny – doświadczony zawodnik Muay-Thai oraz K-1. Oprócz „Małpy” swoich sił spróbują Mateusz „Kowal” Kowalski, Bartłomiej „Chrupas” Chrubczyński, czy Piotr „Łapa” Łapuć.

Galę GROMDA 7 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic – wystarczy otworzyć konto tutaj.

Sprawdź!  Denis Załęcki uderza w federację GROMDA! "Straszą swoich zawodników wysokimi karami, a sami im nie dają walk. Komedia"

Aktualna oferta na galę GROMDA 7 to możliwość obstawienia jednej, finałowej walki. Losowanie par turniejowych oraz super-fightów odbędzie się w czwartek (9 grudnia). Gala GROMDA 7 odbędzie się natomiast w piątek – 10 grudnia.

Kto wygra wielki finał GROMDA 7?

-> Wykup dostęp i oglądaj GROMDA 7 na żywo

DROGA DO FINAŁU:

GROMDA 7 – PPV

Transmisja dostępna tylko w systemie PPV. Wykup swój dostęp tutaj.

  • Wydarzenie: GROMDA 7
  • Data: sobota, 10 grudnia
  • Lokalizacja: Pionki
  • Walka wieczoru: Maximus vs Balboa
  • Godzina: 20:00
  • Transmisja: PPV (od 24,99 zł)

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.