KSW

Noworoczne przesłanie od Różala! Zacytował słowa piosenki. „Zapie***j, póki możesz, a nie, że Ci się nie chce, bo kiedyś…”

Marcin Różalski za pośrednictwem social mediów zwrócił się do kibiców z przesłaniem na nowy rok. Zacytował słowa popularnej piosenki.

W minionym roku „Różal” w końcu powrócił do federacji KSW. Poprzednio w okrągłej klatce oglądaliśmy go w 2017 roku, kiedy to zmierzył się Fernando Rodriguesem Jr’em. Znokautował Brazylijczyka w zaledwie 16 sekund i zdobył mistrzowski tytuł wagi ciężkiej.

Noworoczne przesłanie od „Różala”

Niedługo później zwakował pas, a także popadł w konflikt z szefami KSW Martinem Lewandowskim oraz Maciejem Kawulskim. Dopiero po 5 latach udało się dojść do porozumienia, a organizacja zrobiła ukłon w stronę „Różala” i po raz pierwszy w swojej historii zorganizowała walkę nie na zasadach MMA.

Były mistrz zmierzył się kickboxerem Errolem Zimmermanem w formule K-1 w małych rękawicach. Przeciwnik z Holandii nie dał jednak większych szans Polakowi i w drugiej odsłonie zwyciężył przez TKO. Walka została przerwana po czwartym nokdaunie.

Nie wykluczone, że mogło być to ostatnie starcie w karierze Różalskiego. Niedawno jego menedżer Artur Ostaszewski w wywiadzie dla InTheCagePL przyznał – Nie będę ogłaszał tu jakiegoś końca kariery, z resztą na razie na pewno nie zabiegamy o żadną walkę. Musiałoby się kosmicznego coś przytrafić, żebyśmy to wzięli. Ale raczej bym się na to nie nastawiał, myślę że dobrze nam się żyje też bez walk, nic na siłę, ale raczej nie sądzę. Odrzuciłem cztery dni temu ostatnią propozycję dla Marcina.

Być może Różalski będzie chciał oficjalnie pożegnać kibiców i ostatni raz wejdzie do klatki, aby stoczyć walkę, jednak na ten moment nic tego nie zapowiada. Z okazji nowego roku 1 stycznia fighter zwrócił się do swoich kibiców z mocnym przekazem.

Sprawdź!  Takiej walki w KSW jeszcze nie było! Znamy rywala Marcina Różalskiego! "Po raz pierwszy zorganizujemy walkę nie na zasadach MMA"

Na swoich social mediach zamieścił wpis, w którym zacytował słowa utworu Anny Jantar – „Nic nie może wiecznie trwać”:

– „Nic nie może przecież wiecznie trwać, za wszystko przyjdzie kiedyś nam zapłacić”. Zapier…j, póki możesz, a nie, że Ci się nie chce, bo kiedyś będziesz chciał, a nie będziesz już mógł.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.