KSW

Nowa formuła zagości w KSW na dłużej? „Różal” otwarty na rewanż z Pudzianowskim! „W takiej formule, bez obalanek. Pokazał, że ma stójkę wypracowaną”

Marcin Różalski zabrał głos w sprawie potencjalnego rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim, który bez wątpienia przyciągnąłby rzeszę kibiców.

Już 18 czerwca do klatki powróci „Różal”, który stanie do walki z Errolem Zimmermanem. Będzie to nietypowe starcie na zasadach K-1 w małych rękawicach. Jest to pierwszy przypadek, kiedy w KSW odbędzie się inna walka, niż w formule MMA.

„Różal” o rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim

Jak się okazuje, nie będzie to raczej starcie pożegnalne. „Różalski” w rozmowie z MyMMA.pl przyznał, że mógłby toczyć kolejne pojedynki w takiej właśnie formule.

– Jeżeli poszłaby jakaś mega, mega fajna oferta z bardzo fajnym nazwiskiem, to myślę, że te pół roku i mógłbym się dalej tarzać i tak dalej, bo muszę to wszystko rozruszać, muszę tej plastyczności nadać, a w 44. roku życia, gdy już się tak nie tarzam, to może troszeczkę z tym zejść. Ale myślę, że ta formuła bardziej by mi odpowiadała.

Na takich zasadach mógłby ponownie zawalczyć z Mariuszem Pudzianowskim. Po raz pierwszy z byłym strongmanem zmierzył się z na KSW 35 w 2016 roku. Starcie zakończyło się zwycięstwem „Różala”, który poddał rywala w drugiej rundzie.

Sprawdź!  (VIDEO) Krwawy bój w oktagonie! Werllerson Martins wygrywa jednogłośną decyzją!

– I teraz wracając do pytania, które mi wcześniej zadałeś. Na przykład rewanż z Pudzianem. To na przykład w takiej formule. Bez obalanek. Przecież prawie walczył ze mną jak równy z równym. Teraz pokazał podbródek, czyli stójkę też ma wypracowaną. To nie był przypadek, przypadek to było moje uduszenie go. I możemy się pizgać. Fajna byłaby taka formuła.

Kursy bukmacherskie na walkę „Różala”

Według bukmacherów dużym faworytem pojedynku na KSW 71 jest debiutujący w federacji Zimmerman. Fighter nie ma jednak za sobą najlepszego okresu, ponadto Różalski będzie wyjątkowo zmotywowany, żeby jak najlepiej zaprezentować się w starciu, które może zakończyć jego karierę w sportach walki.

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Sprawdź!  (VIDEO) Udany debiut Piotra Kacprzaka w KSW! Pełna dominacja w parterze na pełnym dystansie

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.