FAME MMA

(VIDEO) Najman mocno o Jacku Murańskim: „Upośledzony staruszek zgubił się w Internecie”

Marcin Najman wyjaśni w końcu swój konflikt z rodziną Murańskich? Wygląda na to, że już niedługo może dojść do głośnego pojedynku.

„El Testosteron” od dłuższego czasu toczy medialną wojnę z Jackiem i Mateuszem Murańskim. Miało dojść do walki pomiędzy Najmanem i starym „Muranem”, ale finalnie pierwszy z nich wycofał się i oświadczył, że nie da zarobić niedoszłemu rywali.

Okazuje się jednak, że zmienił zdanie i w ostatnim czasie co raz więcej mówi o walce z Murańskimi. Niedawno wyjaśnił, że chce najpierw zawalczyć z Jackiem, a następnie z jego synem Mateuszem. Co ciekawe, zapewnia, że może stoczyć dwie walki na jednej gali.

Marcin Najman ostro o Jacku Murańskim

Najman na swoim kanale YouTube zamieścił mocne nagranie, na którym w ostrych słowach wypowiedział się o „Muranie”. Zapewnił, że najpierw zawalczy z nim, a później z jego synem.

Przy okazji „El Testosteron” wbił szpilę w włodarza federacji FAME „Boxdela”, z którym jest mocno skonfliktowany od czasu kontrowersyjnej walki z Kasjuszem Życińskim.

– Ewidentnie ten upośledzony staruszek zgubił się w przestrzeni Internetu. Zapytał niestety o drogę opier**lacza kogutów „Bombela”. No i tak wskazują sobie drogę i nie mogą trafić do drzwi. Mnie żadna federacja, żadna federacja nie będzie mi mówiła, którego z was mam pierwszego zutylizować. I to ty będziesz tym pierwszym.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Alan ostro o Murańskich w zapowiedzi FAME 14: "Dwie łyse ci*y! Oczywiści o tym starym cepie mówię"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.