KSW

„Juras” mocno o formule walki Różalskiego: „Można było nie publikować i…”

Już 18 czerwca do klatki powróci Marcin Różalski. Na jego pojedynek w klatce KSW kibice musieli czekać od 2017 roku. Tym razem nie będzie to jednak starcie w MMA.

„Różal” powraca do największej polskiej federacji po tym, jak 5 lat temu znokautował Fernando Rodrugiesa Jr’a i sięgnął po mistrzowski pas kategorii ciężkiej. Od tamtego momentu walczył tylko raz w kickboxingu i zadebiutował w starciu na gołe pięści.

Teraz na KSW 71 stanie do walki z legendą kickboxingu Errolem Zimmermanem. Nie będą to jednak typowe zasady. Dojdzie do starcia stójkowego starcia w formule K-1 w małych rękawicach. Jest duża szansa, że w takim pojedynku może dojść do ciężkiego nokautu.

„Juras” o walce Różalskiego

Wielu kibiców nie rozumie, dlaczego w federacji dojdzie do pojedynku na innych zasadach, niż MMA, zwłaszcza, że szefowie KSW oświadczyli, iż w okrągłej klatce zobaczymy wyłącznie walki w jednej formule. Głos zabrał m.in. „Juras”, który przypomniał, że jest to jedyny taki przypadek w historii KSW i zasugerował, iż można było zasady pojedynku dogadać za kulisami.

Sprawdź!  Kolejny zawodnik KSW we freak fightach? Izu Ugonoh zabrał głos: "Nie ma co czekać. Nie będę się bił wiecznie, ja jestem otwarty"

– Ej teraz patrzę, że walka Różala z Zimmermanem na zasadach K-1 w małych rękawicach. Nie pamiętam w 18-letniej historii KSW odejścia od MMA. Znak czasów‍.

– Można było nie publikować tego i dogadać się dżentelmeńsko.

Kursy bukmacherskie na walkę „Różala”

Według bukmacherów dużym faworytem pojedynku na KSW 71 jest debiutujący w federacji Zimmerman. Fighter nie ma jednak za sobą najlepszego okresu, ponadto Różalski będzie wyjątkowo zmotywowany, żeby jak najlepiej zaprezentować się w starciu, które może zakończyć jego karierę w sportach walki.

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Sprawdź!  Kolejny zawodnik KSW czeka na debiut w FAME! Erko Jun miał walczyć już w ubiegłym roku: "Mam nadzieję, że tym razem nikt nie będzie się bał"

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.