FAME MMA

Norman Parke podpisał kontrakt i powraca do MMA! Zmierzy się z Popkiem? „85 vs 120 kg. Raper będzie skończony w pierwszej rundzie”

Norman Parke ogłosił, kiedy powróci do klatki. Tym razem Irlandczyk stoczy pojedynek w formule MMA i być może stanie do walki z „Popkiem”.

„Stormin” ostatni raz w MMA walczył na gali KSW 53 w lipcu 2020 roku z Mateuszem Gamrotem. W trzeciej rundzie lekarz przerwał starcie i nie pozwolił Irlandczykowi walczyć dalej. Fighter był brutalnie rozbity i trafił do szpitala. Stawką starcia miał być pas mistrzowski, jednak Parke nie zrobił wagi.

Jak później przyznał, miał poważne problemy ze zdrowiem i nie powinien wychodzić do walki, jednak przekonał go Martin Lewandowski, który obiecał mu dodatkową kwotę za samo wyjście do klatki. Jak się później okazało, szef KSW nie zapłacił mu tych pieniędzy, co wywołało konflikt.

Następnie zawodnik zadebiutował w organizacji FAME i próbował swoich sił w formule bokserskiej. Niedawno na jego social mediach pojawił się wpis, że z powodu problemów zdrowotnych kończy karierę. Instastory zostało szybko usunięte, a kilka dni później przekazał, że powraca do formuły MMA, a w grudniu kończy się jego kontrakt z KSW.

Sprawdź!  Mocne słowa Bakocevicia o Normanie! "Parke to dz**ka! Nie chce walczyć na gołe pięści, więc je*ać go"

Fighter raczej odpuścił już sobie zawodowe pojedynki i zamierza toczyć walki freakowe, na których zarobi duże pieniądze. Między innymi prowadził rozmowy z MMA-VIP. Miał zmierzyć się z samym Marcinem Najmanem. Po kilku dniach „El Testosteron” ogłosił, że kończy rozmowy ze „Storminem”, gdyż jest on niestabilny emocjonalnie.

Teraz na swoim Instagramie Parke ogłosił, że podpisał kontrakt i powraca do klatki w marcu. Od dłuższego czasu fighter zaczepia „Popka”. Raper kilka miesięcy temu nawet zgodził się na pojedynek, jednak dopiero w 2022 roku.

„Stormin” regularnie pyta o starcie z „Popkiem”, zapowiadając, że go brutalnie rozbije i zabierze mu złote zęby. Irlandczyk mimo ogromnej różnicy kilogramów jest gotowy na starcie w kategorii open. Kilka dni temu dodał taki wpis – Polski raper będzie skończony w pierwszej rundzie #openweight.

Następnie dodał – Let’s go Popek 😈😎 85kg v 120kgs #famemma #openweightfight #oldskool

Źródło: Instagram

Sprawdź!  [WIDEO] Alan Kwieciński mocno o Pasternaku i Oknińskim! "Tych dwóch, k**wa, paziów..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.