FAME MMA

Lupa szczerze o FAME po zmianie organizacji: „Obrośli w piórka. Tam istnieją ci, którzy trzymają palec w du*ie włodarzy”

Były zawodnik FAME w ostrych słowach wypowiedział się na temat organizacji. Stwierdził, że federacja zapomina o tych zawodnikach, którzy od początku ją tworzyli.

Łukasz Lupa w FAME zadebiutował na pierwszej gali. Łącznie dla organizacji stoczył cztery pojedynki i odniósł dwa zwycięstwa. Ostatni raz w akcji widzieliśmy go na gali Prime Show MMA 1 i już wtedy podczas konferencji nie gryzł się w język.

Stwierdził, że FAME „ma wyj**ane” na swoich zawodników. Dodał, że walki dostają tylko ci, którzy mają większe zasięgi na Instagramie. Teraz freak fighter ponownie zabrał głos w sprawie FAME.

Łukasz Lupa mocno o federacji FAME

Na swoim social mediach Lupa odpowiedział na pytania swoich fanów. Jedno z nich dotyczyło właśnie największej polskiej federacji freakowej – Dlaczego odszedłeś z FAME?

Freak fighter wyjaśnił, że nie odszedł z organizacji, tylko został wyrzucony. Przyznał, że według niego federacja, gdy odniosła wielki sukces, zapomniała o zawodnikach, którzy walczyli dla niej od samego początku.

– Odszedłem? Wypie***lili mnie z hukiem. Tam istnieją ci, co trzymają głęboko palec w dupie wielkim włodarzom. Sorry, ale ja do tych ludzi nie należę 🙂 Poza tym już zapomnieli, kto był z nimi od początku i budował razem z nimi to całe przedsięwzięcie 🙂 Po którejś gali obrośli w piórka, już zapomnieli o takich jak ja czy innych 😉 Życie.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Face to face "Don Kasjo" vs Marcin Wrzosek i "Boxdel"! Awantura z włodarzem FAME!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.