MMA

Nie dojdzie do walki Masa vs. Murański? Duże problemy z organizacją gali!

Przed kilkoma tygodniami w sieci zawrzało po ogłoszeniu walki Jarosława „Masy” Sokołowskiego z Jackiem Murańskim. Wciąż nieznana jest data pojedynku, a w sieci pojawiła się informacja o dużych problemach Epic MMA, czyli organizacji, gdzie do starcia ma dojść.

Wiadomość o pojedynku najsłynniejszego w Polsce świadka koronnego rozsierdziła kibiców freak fightów. Zdecydowana większość komentarzy w ostrych słowach krytykuje pojedynek „Masy” z Jackiem Murańskim.

Od ogłoszenia starcia, które pojawiło się w sieci 26 marca, wciąż niewiele wiadomo na temat tego, gdzie miałoby się ono odbyć. Jedyną ujawnioną informacją jest to, iż za organizację ma odpowiadać nowy twór pod nazwą Epic MMA. Data, ani lokalizacja nie zostały podane i zdaje się, że poznaliśmy tego powód.

Nie dojdzie do walki Masa vs. Murański?

Michał Cichy przekazał na portalu X (Twitter), iż gala całkowicie ma się nie odbyć. Według pierwszych podanych przez dziennikarza informacji nie ma bowiem zawodników chętnych, by wystąpić na gali z main eventem „Masa” vs. „Muran”.

Ptaszki ćwierkają, że gala Epic MMA z walką wieczoru masa vs Murański nie dojdzie do skutku. Powodem ma być brak chętnych zawodników, żeby zawalczyć na tej gali – napisał Cichy dodając, zaznaczając swoje stanowisko wobec tego wydarzenia. –Liczę, że plotki potwierdzą się.

Niedługo później Cichy dodał aktualizację. Karta walk Epic MMA miała być zapełniona, jednak na drodze stanę kłopoty Sokołowskiego.

Sprawdź!  KSW 59: Patryk Likus jednogłośnie lepszy od Cypriana Wieczorka w starciu debiutantów [WYWIADY]

Gala prawdopodobnie nie odbędzie z powodu problemów formalnych masy, a nie z powodu karty. Ta miała być już skompletowana.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.