KSW

Michaliszyn chce rewanżu na KSW 100. Mistrz odpowiedział!

Igor Michaliszyn szybko po przegranej walce o pas upomniał się o rewanż z Adrianem Bartosińskim. Mistrz wagi półśredniej odpowiedział pretendentowi.

Przed kilkunastoma dniami doszło do konfrontacji Adriana Bartosińskiego z Igorem Michaliszynem. Pretendent do pasa wagi półśredniej przyjął starcie na 10 dni przed KSW 94 po tym, jak z gali wypadł Andrzej Grzebyk.

Michaliszyn w pierwszych minutach nie potrafił znaleźć odpowiedzi na zapasy mistrza. W pewnym momencie zyskał jednak przewagę, ale ostatecznie przegrał przez dźwignię na kolano.

Bartosiński odpowiedział Michaliszynowi

Przed kilkoma dniami Igor Michaliszyn zabrał głos na mediach społecznościowych w sprawie rewanżu. Pretendent poprosił o rewanż na jubileuszowej gali KSW 100:

Kilka tygodni rehabilitacji i wracam na matę. „Bartos” honorowo wziąłem walkę za 10 dni. Honorowo zacisnąłem zęby i zrobiłem wagę. Przegrałem i honorowo oddaję Ci szacunek. Czy Ty honorowo dasz rewanż z pełnym obozem? KSW 100 u mnie na rejonie. Klei się.

Bartosiński miał w stanie ustosunkować się do tego wpisu w programie MMA Studio. Mistrz KSW klarownie stwierdził, że nie odmawia wyzwań, ale wybór rywala nie zależy od niego:

Sprawdź!  Mateusz Borek skomentował zestawienie "Pudzian" vs. Mamed! "Okazuje się, że w świecie obrażania się wzajemnego, można..."

– Oczywiście, że tak, bo uważam, że zasłużył. Tylko wiesz jak to jest. To nie ja dzwonię do KSW.

Jeśli ja dostanę taki telefon, to biorę. Nie odmawiam żadnych walk. Uważam, że to się Igorowi należy – powiedział „Bartos”, do którego czeka wciąż kolejka chętnych. – W jakiej kolejce to nastąpi to nie zależy ode mnie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.