FAME MMA

Natan robi formę na walkę z Denisem!? Opublikował nagranie z treningu [WIDEO]

Natan Marcoń opublikował na swoich social mediach urywek z treningów. Zapewnia, że jest w świetnej formie i zamierza „wyjaśniać” innych freak fighterów.

Zawodnik FAME, którego bilans to jedna wygrana i dwie porażki znalazł sposób na zdobycie rozgłosu w środowisku freakowym. Wypowiada się w bardzo kontrowersyjny sposób, mówi m.in. o walce w organizacji UFC czy znajomości z Mikiem Tysonem.

Przede wszystkim atakuje innych freaków, w tym głośne nazwiska jak Denis Załęcki czy Piotr Szeliga. Wypowiada się o nich w ostrych słowach, obraża oraz prowokuje, aby ci zdecydowali się na walkę i wyszli z nim do klatki. Na taki krok miał zdecydować się „Bad Boy”.

Natan zdradził, że do pojedynku z nim dojdzie w przyszłym roku na jednej z gal organizacji Clout MMA. Czy kilka miesięcy wystarczy Marconiowi, aby wypracować odpowiednią formę na rywala, który ma ogromną przewagę pod względem doświadczenia, umiejętności i warunków fizycznych?

Zawodnik FAME opublikował na swoich social mediach nagranie z treningu. Technicznie wygląda lepiej niż w poprzednich walkach, jednak to z całą pewnością wciąż za mało na poważne wyzwania.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.