PFL

PFL i Bellator MMA łączą siły! Rośnie poważna konkurencja dla UFC!

To, o czym mówiło się od wielu tygodni stało się faktem. Organizacja Professional Fighters League wykupiła udziały w Bellator MMA, tworząc konkurencję dla UFC!

Jak przekazał w oświadczeniu prasowym współzałożyciel PFL Donn Davis, organizacja nabyła większość udziałów w Bellator MMA. Szczegóły finansowe nie zostały ujawnione, ale przekazano, iż w przyszłym roku dojdzie do „mega wydarzenia” mistrzowie kontra mistrzowie.

PFL to globalna potęga w MMA. Zasilenie jej Bellatorem przyspieszy misję polegającą na wprowadzaniu innowacji w sporcie i zostanie współliderem w branży – przekazał Davis w komunikacie prasowym.

Kilka słów dorzucił też CEO PFL Peter Murray. Bellator MMA ma teraz wyjść pod nowym projektem „Bellator International Champions Series”.

– Połączone rostery PFL oraz Bellatora nie mają sobie równych w świecie MMA. Nie możemy doczekać się, by dać fanom to, na co czekają: walki najlepszych z najlepszymi.

To oczywiście oznacza, że wkrótce będziemy mogli obejrzeć walki przedstawicieli organizacji. Na pewno łatwiej będzie znaleźć interesującego oponenta dla Francisa Ngannou, a w dywizji żeńskiej może dojść do starcia Kayla Harrison vs Cris „Cyborg”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.