FAME MMA

Boxdel nie zrobił wagi! Mocno przestrzelił limit przed FAME 20 [WIDEO]

Federacja FAME przekazała informacje o wynikach porannego ważenia. Tylko jeden zawodnik nie zmieścił się w limicie, który przestrzelił o blisko 2 kg.

Już jutro odbędzie się jubileuszowa gala w Krakowie. Na karcie walk znalazło się wiele fenomenalnych zestawień, a także turniej, w którym udział weźmie 8 zawodników. Jednego wieczoru stoczą oni aż trzy starcia i zawalczą o nagrodę w wysokości 2 milionów złotych.

Co-main eventem gali będzie starcie Michała Barona z Kasjuszem Życińskim. Panowie już raz mieli okazję zmierzyć się w boksie i z łatwością zwyciężył wówczas „Don Kasjo”. Tym razem jednak pojedynek odbędzie się na zasadach K-1, ale dużym faworytem i tak jest powracający do federacji Kasjusz.

„Boxdelowi” z całą pewnością nie pomaga krytyka, jaka na niego spada ze wszystkich stron, czy to dawnych kolegów, czy byłego trenera. Dodatkowo, jako jedyny z zawodników, którzy nie biorą udziału w turnieju, nie zmieścił w limicie wagowym. Federacja przekazała, że przekroczył limit o 1,9 kg.

Kibice zareagowali natychmiastowo. Wytknęli mu brak profesjonalizmu i to, że jako włodarz powinien być przykładem dla zawodników, aby ci zawsze dopełnili takich formalności jak zrobienie wagi. Za przestrzelenie limitu zapewne otrzyma karę finansową:

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Sprawdź!  Niespodziewana decyzja FAME MMA w sprawie Boxdela! Federacja wydała oświadczenie

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.