PRIME SHOW MMA

Natan zabrał głos po gali. Nie zawalczy więcej w Prime!? „Było wiele kłamstewek i obiecanek”

Natan Marcoń nie zawalczy więcej w Prime Show MMA? Po swojej walce wbił szpilkę w federację i zdradził, że nie wszystko wyglądało tak, jak powinno.

20-latek to w ostatnim czasie najbardziej rozchwytywany freak fighter. Walczył w FAME, Clout MMA, a teraz także Prime. W ostatnim pojedynku zmierzył się z „Bagietą”, którego całkowicie zdominował i zwyciężył w pierwszej rundzie. Rywal nie miał jednak łatwego zadania, gdyż wcześniej stoczył wyniszczającą walkę.

Wygląda jednak na to, że Natan nie będzie kontynuował swojej przygody z federacją Prime. Na jego social mediach pojawił się wpis, w którym zarzuca organizacji, że ta nie dotrzymała słowa. Ma to dotyczyć kilku spraw, w tym m.in. zwolnienia człowieka, który podczas awantury rzucił Marconia butelką.

– Dzięki Prime za galę 🙂 Cieszę się, że mogłem uratować wam galę. Jedyne, co mam do zarzucenia to kłamstwo w sprawie zwolnienia butelkarza, ponieważ taki był warunek, abym walczył. I zostałem zapewniony, że tak było.

– Było także wiele innych kłamstewek i obiecanek… Ale z sympatii do Jóźwiaka zostawię to dla siebie. Ale tak czy siak, nie wiem, czy jeszcze się zobaczymy. Dzięki za współpracę. Czas na FAME i Clout.

Freak fighter skomentował również inną sprawę. Wytknął federacji błędy, gdyż przed walką Prime podało wszystkie jego dane niepoprawnie, w tym wiek, bilans, wzrost oraz wagę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.