Clout MMA

Natan pewny siebie! Wbija szpilkę w Denisa po ogłoszeniu walki

Organizacja Clout MMA dodała jeszcze jeden pojedynek do karty walk nadchodzącej gali. Denis Załęcki podczas nadchodzącej gali ma stoczyć aż dwie walki.

Początkowo „Bad Boy” miał bić się jedynie z „Wielkim Bu”. Zawodnicy, którzy są skonfliktowani od miesięcy, byli ze sobą zestawiani już kilkukrotnie w różnych formułach. Niestety dotychczas starcie nie doszło do skutku, a Patryk Masiak nadal obawia się, że rywal zrezygnuje w ostatniej chwili.

Wygląda jednak na to, że Załęcki nie wycofa się z gali Clout MMA 3. Organizacja ogłosiła właśnie, że stoczy jeszcze jedną walkę. Po starciu z „Wielkim Bu”, jeśli dostanie pozwolenie lekarza, zawalczy z Natanem Marconiem, który atakuje go od dłuższego czasu.

Freak fighter regularnie na swoich social mediach i podczas wywiadów obraża oraz prowokuje Załęckiego. Jest to pierwszy zawodnik, który w tak mocnych słowach wypowiada się na jego temat. Również pod oficjalnym postem Clout MMA wbił szpilkę w rywala:

– Denis z kontuzją mózgu, ja z kontuzją nogi… Można powiedzieć, że szanse wyrównane. 4 runda będzie dla was zaskoczeniem, jeżeli Denis nie obsra się po potężnym „Bu”.

Całą galą wraz ze wspomnianym pojedynkiem obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Sprawdź!  Denis skomentował walkę Ferrariego. Zapowiedział brutalną deklasację na Clout MMA! (VIDEO)

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki1.14Fortuna
Natan Marcoń4.28Fortuna

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.