FAME MMA

Polak masakruje Natana w pierwszej rundzie! Kibice wygwizdali Marconia! [WIDEO]

Przyszedł czas na kolejną walkę, przed którą atmosferę można było kroić nożem! Na FAME: Reborn zmierzyli się Adrian „Polak” Polański i Natan Marcoń.

Ten konflikt, jak i wiele innych, został mocno rozdmuchany przez samego „Boga Estetyki”. Młody zawodnik miał zmierzyć się z „Maślaną”, jednak federacja postanowiła zamieszać w karcie walk FAME: Reborn. Marcoń „Polak” zostali zestawieni w parze, a Natan na Face 2 Face w przeddzień gali doszło do ogromnej awantury.

Kliknij i oglądaj FAME: Reborn w PPV!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie FAME-19-PPV-BANER.jpg

Koniec końców „Bóg Estetyki” mimo drobnego urazu zgodził się wystąpić na gali. Freak fighter po dwóch porażkach z rzędu odkuł się szybko kończąc „Hejtera” w K-1. W tej formule też zaczął się pojedynek z „Polakiem”, a walka w połowie zmieniona została na MMA. To zdecydowanie premiowało Adriana Polańskiego, który swego czasu był mistrzem Fame MMA.

FAME: Natan vs Polak – RELACJA

RUNDA 1

Polak szybko zaczął od low kicka, Natan ruszył z ciosami, ale zaraz oberwał mocną kontrą! Adrian dużo kopie, Marcoń zdaje się doznał kontuzji nogi. Dużo ciosów wyprowadza Polak, który nie boi się wymian w krótkim dystansie. Natan stracił dużo tlenu, Polański cały czas okopuje rywala, który ledwo stoi na prawej nodze. Polak uporczywie kopie, sięga jeszcze głowy u liczony jest Marcoń! Natan nie daje rady ustać na nogach i sędzia Jarosz kończy walkę!

Sprawdź!  "Ferrari" coraz większym underdogiem! Duża zmiana kursów kilka dni przed galą FAME 13!

Wynik walki: Polak wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Zobacz wywiady po FAME: Reborn.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.