Clout MMA

Załęcki vs Marcoń na Clout MMA 3! Znamy formułę pojedynku!

Przed Denisem Załęckim duże wyzwanie. Stoczy nie jedną, a aż dwie walki podczas freakowej gali Clout MMA 3, która odbędzie się 29 grudnia.

„Bad Boy” jeszcze w 2023 roku zamierza przerwać serię porażek i poprawić swój bilans po czterech przegranych z rzędu. Przed nim pojedynek z Patrykiem Masiakiem, czyli „Wielkim Bu”. Panowie od miesięcy są skonfliktowany i zestawiano ich kilkukrotnie, jednak nigdy starcie nie doszło do skutku.

W końcu organizacja Clout MMA wzięła sprawy w swoje ręce. Już za 10 dni zwodnicy zmierzą się w starciu na zasadach K-1 w małych rękawicach. Obaj biją naprawdę mocno i wygrana przez nokaut któregokolwiek z freak fighterów nie powinna być zaskoczeniem.

Dodatkowa walka na Clout MMA 3

To jednak nie wszystko, gdyż Załęcki stoczy jeszcze jedno starcie! Po zakończonym pojedynku z „Wielkim Bu” zmierzy się z Natanem Marconiem. Zawodnik FAME od dłuższego czasu atakował w mediach „Bad Boya” i głośno mówił o tym, że chce się z nim zmierzyć.

Jest to spora niespodzianka, gdyż Marcoń w ostatnim starciu został błyskawicznie zdemolowany przez Adriana Polańskiego. Przekazał później na swoich social mediach, że jest kontuzjowany i już wchodząc do klatki, był świadomy swojego urazu nogi. Mimo to weźmie udział w Clout MMA 3 i zmierzy się z Załęckim na zasadach MMA 3×3 minuty!

Sprawdź!  Denis bez szans z Omielańczukiem? Okniński komentuje: "Nigdy bym nie dopuścił do takiej walki"

Całą galą wraz ze wspomnianym pojedynkiem obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki1.14Fortuna
Natan Marcoń4.28Fortuna

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.