KSW

Najman zgłasza gotowość! Jest otwarty na rewanż z Pudzianowskim! „Po KSW na Narodowym…”

Marcin Najman zabrał głos po gali na Stadionie Narodowym i oświadczył, że jest gotowy stoczyć rewanż z Mariuszem Pudzianowskim.

„El Testosteron” zmierzył się z byłym strongmanem w 2009 roku, kiedy to jeden i drugi debiutował w formule MMA. Ich pojedynek cieszył się ogromnym zainteresowaniem i ustanowił niepobity do dzisiaj rekord oglądalności, jeśli chodzi o mieszane sztuki walki w Polsce.

Na ten moment rekord Pudzianowskiego to 17 zwycięstw i 9 porażek, a na swoim koncie wygraną m.in. z Łukaszem Jurkowskim czy Michałem Materlą. Natomiast Najman, który toczył wyłącznie starcia freakowe, pokonał takich rywali jak „Bonus BGC”, „Daro Lew” czy Paweł Jóźwiak, a jego bilans to 6 zwycięstw i 6 przegranych.

W ostatnim czasie „El Testosteron” zaliczył serię trzech wygranych, natomiast Pudzianowski poniósł dwie głośne porażki. Najpierw przegrał z kilkadziesiąt kilogramów lżejszym Mamedem Khalidovem, a ostatnio został znokautowany przez Artura Szpilkę.

Internauci, którzy bardzo często są bezlitośni dla zawodników, nawet przy bolesnych porażkach zasypują social media mocnymi komentarzami. Po KSW Colosseum 2 między innymi zarzucają ustawienie walki tak samo, jak miało to miejsce w przypadku przegranej z Mamedem.

Sprawdź!  Shamil Musaev chce walczyć o mistrzostwo KSW

Pojawiło się również sporo wpisów dotyczących rewanżu Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem. Głos w końcu postanowił zabrać sam „El Testosteron”, który oświadczył, że jest gotowy na taki pojedynek:

– Po KSW na Narodowym pytacie, czy jestem gotowy na rewanż z Pudzianem? Odpowiadam rzeczowo, jestem!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.