MMA VIP

Najman zapowiada starcie z byłym zawodnikiem UFC! „Wygrałem 4 z ostatnich 6 walk. Wielu z was zarzuca mi…”

Marcin Najman, który ma za sobą najlepszy okres w karierze MMA, ogłosił, że w kolejnym pojedynku prawdopodobnie zawalczy z weteranem UFC.

„El Testosteron” wygrał 4 z ostatnich 6 walk i aktualnie ma za sobą serię dwóch zwycięstw. Po raz pierwszy w formule MMA wygrał dwie walki z rzędu, jednak mimo wszystko wciąż ma ujemny bilans 5-6 i dopiero rywali, z pokonaniem których nie ma większego problemu.

Ostatni rywale Marcina Najmana

Najpierw w kilkanaście sekund rozprawił się z Rysiem „Szczeną”, a następnie wygrał z „Miśkiem z Nadarzyna”. Pierwszy z rywali był kilkadziesiąt kilogramów lżejszy i do klatki wyszedł, będąc pod wpływem alkoholu, a drugi to 60-latek, który dopiero zadebiutował w MMA.

Najman postanowił więc stanąć przed trudniejszym wyzwaniem i zmierzyć się z weteranem UFC. „El Testosteron” na swoim Twitterze napisał:

– Za tydzień operacja kolana. Za dwa/trzy tygodnie wznawiamy treningi. Do klatki wszystko wskazuje, wracam w maju. Rywal? Może to być weteran UFC. Formula walki MMA. Już tylko w MMA walczę.

Marcin Najman zawalczy z Normanem Parke?

Kibice szybko domyślili się, że zapewne chodzi o Normana Parke. Kilka miesięcy temu prowadzili oni negocjację, jednak nie dogadali się co do warunków finansowych. „Stormin” natomiast w wywiadach cały czas powtarza, że za dobre pieniądze może wyjść do walki z Najmanem.

Sprawdź!  Najman chwali się swoją formą przed walką na MMA-VIP 4: „Zrobiłem najlepszą formę fizyczną od 12 lat”

„El Testosteron” zamieścił na social mediach nagranie, w którym zapewnił, że starcie z weteranem UFC nie jest żartem i dodał:

– Jeśli chodzi o moje walki w formule MMA, to z 6 ostatnich pojedynków wygrałem 4. Jednak wielu z was zarzuca mi, że poziom tych rywali nie był najwyższy. Oczywiście, że nie byli to topowi rywale światowi, zarzucacie, że jeden był za stary, drugi za chudy, trzeci miał krzywe nogi. No coś tam zawsze wymyślicie, że coś tam z rywalami jest nie tak.

No więc, żeby wyjść wam naprzeciw w swojej kolejnej potyczce, wszystko na to wskazuje, zmierzę się z weteranem UFC. Oczywiście w formule MMA. Ci, którzy myślą, że to żart, to mogą się mocno przeliczyć.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Zdenerwowany Michał Pasternak broni organizacji MMA-VIP: "Stanowski jak ma konflikt, to wsiada w auto i jedzie do Najmana"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.