FAME MMA

„Boxdel” zapowiada niespodziankę na pojedynek „Ferrariego”! „Zrobimy super niespodziankę. Ta walka będzie…”

Wielu kibiców zastanawia się, czemu starcie cieszące się największym zainteresowaniem, nie jest main eventem gali FAME 13. Na to pytanie podczas wczorajszego cage’a odpowiedział włodarz federacji „Boxdel”.

Za nami program, w którym udział wziął Amadeusz „Ferrari” Roślik. Freak fighter na najbliższej gali zmierzy się z Adrianem Polańskim. Będzie to już ich trzecie starcie, które ostatecznie zakończy konflikt, który ciągnie się od dłuższego czasu.

Trylogia „Ferrari” vs „Polak”

Po dwóch pojedynkach lepszy bilans ma „Polak”, który wygrał każdą z walk. Najpierw po wyrównanym starciu zwyciężył przez decyzję. Część kibiców i sam „Ferrari” twierdzą jednak, że Adrian przegrał tamto starcie, a werdykt nie był uczciwy.

W drugiej walce „Ferrari” nie pozostawił niczego w rękach sędziów i znokautował rywala. Niestety wyprowadził nielegalne kopnięcie, po którym został zdyskwalifikowany, a jego przeciwnik trafił do szpitala.

Teraz freak fighterzy zawalczą na specjalnych zasadach. Pojedynek nie zakończy się przez decyzję, a jedynie przez poddanie, nokaut lub dyskwalifikację. Starcie będzie nieograniczone czasowo, co pozwoli wyłonić ostatecznego zwycięzcę tego zestawienia.

Sprawdź!  Tańcula podaje nazwiska zawodników KSW, z którymi jest gotowy zawalczyć już teraz! "Na ten moment mógłbym zmierzyć się z..."

Podczas wczorajszego cage’a Amadeusz „Ferrari” przyznał, że jest zdenerwowany na organizację, gdyż nie jest przez nią w ogóle promowany. Oświadczył, że chce main eventu i najlepszej oprawy w historii FAME, czyli pochodni dookoła oktagonu oraz chce być niesiony do klatki na lektyce.

Kursy na walkę Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Adrian „Polak” Polański

Galę FAME MMA obstawisz tylko u legalnego bukmachera BetClic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji.

-> Odbierz zakład bez ryzyka na FAME MMA

Dla nowych użytkowników BetClic przygotował specjalny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł. Z oferty skorzystasz tylko i wyłącznie rejestrując się przez TEN LINK.

Na kogo stawiasz?

Telefon od „Boxdela”

Do studia zadzwonił „Boxdel”, który wyjaśnił, dlaczego Amadeusz nie dostanie main eventu. Oświadczył również, że organizacja przygotowała na to starcie specjalną niespodziankę. Kibice chcieliby zobaczyć to, o czym mówił „Ferrari”, jednak włodarz nie chciał zdradzić zbyt wiele informacji.

Sprawdź!  (VIDEO) "Ferrari" szczegółowo opowiada o ataku maczetą: "W tym momencie myślałem, że to już koniec. Zasłoniłem się ręką i..."

– FAME nie chce umniejszyć „Ferrariemu” i „Polakowi”. Moim zdaniem ten konflikt jest najbardziej zaogniony. Wiadomo, że każdy mówi o „Polaku” i „Ferrarim”, no to jest najmocniejszy konflikt. Według systemu dymów powinien być to main event. Ale wiąże się to z tym, że jeśli to zmienimy, będzie to ostatnia walka, ale nie zdajecie sobie sprawy, ile problemów się z tym wiąże, jeżeli chodzi o promocję gali, bo to mamy wszystko ustawione już dużo przed.

– (…) W ramach zrobienie tego zestawienia wyjątkowym zrobimy super niespodziankę na gali, że ta walka będzie wyglądać nieco inaczej – zapytany o pochodnie odpowiedział – zobaczymy, tego nie mogę na razie powiedzieć, ale 26 marca zobaczymy, jak to będzie wyglądać.

– Walka Amadeusz „Ferrrari” vs Adrian „Polak” będzie na pewno wyjątkowa. Będzie wyglądać wyjątkowo.

Cały cage z udziałem Amadeusz „Ferrariego” znajdziesz poniżej:

Źródło: YouTube

Sprawdź!  "Mógłbym się z nim sprawdzić - "Boxdel" otwarty na walkę z szefem KSW

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.