Clout MMA

Najman zabrał głos po awanturze! Zapewnia, że Cios zapłaci za potężnego liścia [WIDEO]

Marcin Najman skomentował awanturę, do której doszło podczas wczorajszego programu „Roast”. Zapewnia, że jego rywal zapłaci za swoje zachowanie.

„El Testosteron” podczas nadchodzącej gali Clout MMA 2 może stoczyć aż dwa pojedynki. Najpierw zawalczy z Piotrem Lizakowskim, a jeśli zwycięży, zmierzy się także z Adrianem Ciosem. Wszyscy zawodnicy mieli okazję do konfrontacji i wymiany zdań.

Cios stanął także twarzą w twarz z Marcinem Najmanem i niespodziewanie wystrzelił potężnym liściem, po czym szybko schował się za ochroną. Poniżej znajdziesz nagranie z całej awantury:

Na tym się jednak nie zakończyło, gdyż później „El Testosteron” wykorzystał okazję i sam odpowiedział mocnym uderzeniem. Na swoich social mediach po programie zabrał głos i przekazał, że odegra się na Ciosie za to, co zrobił:

– Pomimo czterech dzielnych ochroniarzy i tak w rewanżu na łeb zebrał. Ale to nic przy tym, co będzie na Clout MMA, zapłaci za to.

Poniżej znajdziesz rozmowie z Adrianem Ciosem, który po programie wyjaśnił, dlaczego uderzył Marcina Najmana:

Sprawdź!  Wielka walka przed Załęckim? Jest chętny na starcie z Najmanem!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.