Clout MMA

Clout MMA. Nikita dostała brutalną lekcję pokory! Potrzebowała pomocy medyków

Pierwsze damskie starcie na Clout MMA 1 było przepełnione złą krwią. Naprzeciwko siebie stanęły Nikola „Nikita” Alokin oraz Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska.

-> OGLĄDAJ CLOUT MMA 1 NA ŻYWO <-

Znana jako „Najlepszą Polską Dziennikarką” Monika Laskowska była niemałym zaskoczeniem dla kibiców freak fightów. Wcześniej można było ją oglądać przed kamerą w roli przeprowadzającej wywiady. Tym samym zyskała dużą popularność, a jej nietuzinkowe pytania i wpadki szybko stały się viralem. Przed debiutem w Clout MMA raczej nie spodziewała się, co ją czeka.

Jej rywalką na warszawskiej gali była Nikola Alokin. Znana szerszej publiczności jako „Nikita” freak fighterka również stoczyła swój pierwszy pojedynek. W Internecie pojawiła się u boku kontrowersyjnego twórcy Daniela Magicala, od którego z czasem odeszła wywołując spore zamieszanie. Ostatecznie o „Nikitę” zadbali między innymi Adrian Cios, czy Amadeusz „Ferrari”, a duża medialność poskutkowała angażem w Clout MMA.

-> KUP PPV NA CLOUT MMA 1 <-

Clout MMA: Nikita vs Laskowska – RELACJA

RUNDA 1

Sprawdź!  Daniel Omielańczuk zaatakowany przez Denisa Załęckiego! Awantura po ogłoszeniu walki! [WIDEO]

Laskowska szybko atakuje z ciosami, łapie klincz i wyprowadza kolana na głowę! Nikita złapała rywalkę za nogi, idzie po nogę dziennikarki. Wylądowały na macie, Nikola wchodzi w półgardę. Szuka dosiadu Nikita, Laskowska wyłączyła jedną rękę rywalki, a Nikola atakuje wolną ręką!

RUNDA 2

Ponownie Laskowska atakuje prostym, oponentka rusza po sprowadzenie. Dobrze broni się klinczem Laskowska i atakuje mocnym kolanem na szczękę! Broni się Nikola, Monika zasypuje ciosami aż sędzia kończy walkę!

Oficjalny wynik: Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.