Clout MMA

Najman zainkasował „liścia” z zaskoczenia! Autorem… Adrian Cios! [WIDEO]

Na kilka dni przed Clout MMA 2 doszło do kolejnego programu Roast, w której udział brał m. in. Adrian Cios. Doszło do jego face to face’a z Marcinem Najmanem, któremu wypłacił „liścia”!

Kolejna gala Clout MMA będzie miała miejsce już w najbliższą sobotę. Nie zabraknie na niej głośnych zestawień, jak Denis Załęck vs Daniel Omielańczuk, czy Denis Labryga vs Kamil Minda. W ubiegłym tygodniu doszło do programu z udziałem obu Denisów, co zakończyło się rękoczynami. Nie inaczej było na dzisiejszym Roaście.

W programie wystąpi Remi Gruchała, Albert Sosnowski, Piotr Lizakowski, Marcin Najman oraz Adrian Cios. Do walki dwóch ostatnich mogłoby nie dojść, ale panowie w trakcie dogadali się, że jakkolwiek zakończy się starcie „El Testosterona” z „Lizakiem” spotkają się w klatce.

Podczas Roastu już na początku Najman wystartował do Adriana, gdy zawodnicy pokłócili się o nieotrzymaną wypłatę. Cios długo czekał na szansę, by odpłacić się „Cesarzowi”, ale tę otrzymał podczas face to face’a. Tam „El Testosteron” otrzymał mocnego i głośnego „liścia”!

Sprawdź!  Dawid Załęcki skomentował oświadczenie syna. "Ja się łapię za głowę w..." [WIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.