High League

Najman o swojej karierze bokserskiej: „Prezentowałem bardzo dobre umiejętności i wielkie serce do walki”

Marcin Najman w ostatnim wywiadzie podsumował swoją karierę pięściarską, w trakcie której stoczył ponad 20 pojedynków.

Zanim „El Testosteron” na stałe przeszedł do MMA, toczył walki w kickboxingu oraz boksie. W tej ostatniej formule ma na koncie 22 zawodowe starcia, w tym 15 zwycięstw. W 2008 roku bił się m.in. o międzynarodowe mistrzostwo Polski, ale przegrał przez TKO już w drugiej odsłonie, a tytuł trafił w ręce Andrzeja Wawrzyka. Jako amator natomiast stoczył tylko 5 walk i wygrał trzy z nich.

Najman o swojej karierze bokserskiej

Aktualnie Najman toczy pojedynki w formule MMA i już w tę sobotę zobaczymy go w akcji podczas High League 6. Ponownie zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem, z którym przegrał podczas gali WOTORE 5. Przy okazji nadchodzącej gali udzielił wywiadu kanałowi Ebe Ebe.

Wziął udział w Q&A i odpowiedział na wiele pytań od kibiców. Jedno z nich dotyczyło boksu. Najman tak podsumował swoje występy na ringach:

– Ja umiejętności swego czasu prezentowałem bardzo dobre. A przede wszystkim prezentowałem wielkie serce do walki. Można spojrzeć na moje walki amatorskie i prawie wszystkie to była naprawdę ostra rąbanka. A najcięższą walkę, jaką stoczyłem to właśnie na amatorskim ringu. To była moja druga walka bokserska, gdzie co rundę jeden z nas leżał na deskach.

Natomiast o swoich przygotowaniach i nadchodzącej walce z Pawłem Jóźwiakiem opowiedział w wywiadzie dla fansportu.pl, który znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  Ile kosztuje PPV High League 3? Gdzie kupić High League 3 PPV? Transmisja na żywo, jaka cena High League 3?

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.