KSW

Kolejny hit na Narodowy! Kibice czekali na ten pojedynek! KSW ujawnia drugie starcie na Colosseum II

Federacja KSW właśnie ujawniła kolejne zestawienie, do którego dojdzie na Stadionie Narodowym. Walka nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak jest to kwestia czasu.

Jak wiemy, podczas Colosseum II do klatki powróci Mamed Khalidov. Na ten moment nie znamy jeszcze jego rywala. Ogłoszony został również hitowy pojedynek pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Arturem Szpilką. Na ten moment jest to jedyna potwierdzona walka.

Walka mistrzów na Stadionie Narodowym!

Organizacja opublikowała dzisiaj dwa zdjęcia na swoich social mediach. Na jednym z nich widzimy, jak w kierunku Stadionu Narodowego zmierza mistrz wagi lekkiej, natomiast na drugim królujący w dywizji piórkowej Salahdine Parnasse.

O takim starciu mówi się już od dłuższego czasu. Zawodnicy stanęli już nawet twarzą w twarz i umówili się na pojedynek. Dla Polaka będzie to czwarta obrona tytułu z rzędu. Natomiast Francuza stoczy drugi pojedynek w kategorii lekkiej.

W pierwszym pokonał Sebastiana Rajewskiego i zdobył tymczasowy tytuł KSW. Parnasse zamierza jednak zostać pełnoprawnym mistrzem i posiadaczem dwóch pasów jednocześnie. Wcześniej jako pierwszy dokonał tego Mateusz Gamrot, a po nim Roberto Soldić.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.