High League

Najman komentuje powrót Hardkorowego Koksa: „Jedyna walka, której się wstydzę. Dziś zakończyłbym to w minutę”

Marcin Najman zabrał głos w sprawie powrotu Roberta Burneiki znanego jako „Hardkorowy Koksu”, który stoczy pojedynek na gali High League 3.

Burneika ma na swoim koncie trzy walki. Zadebiutował w starciu z Najmanem, którego rozbił przed czasem, w drugiej rundzie. Następnie pokonał Dawida Ozdobę, a ostatni pojedynek stoczył jeszcze w 2017 roku. Wówczas na KSW 39 zmierzył się z „Popkiem”. Raper wygrał z Burneiką w zaledwie 45 sekund.

„Hardkorowy Koksu” nigdzie nie zapowiadał swojego powrotu do klatki MMA i niespodziewanie organizacja High League ogłosiła, że podczas trzeciej edycji zmierzy się on z członkiem ekipy „Warszawskiego Koksa” Robertem Orzechowskim znanym jako „Robur”.

Marcin Najman o „Hardkorowym Koksie”

Gdy ogłoszono walkę Burneiki, głos zabrał jego były rywal Marcin Najman, z którym zmierzył się w 2012 roku na gali MMA Attack 2. Starcie zakończyło się w drugiej odsłonie.

Na początku rundy „Hardkorowy Koksu” ruszył z atakiem na rywala. Gdy Najman wylądował na deskach, schował się za gardą i mimo, że wiele ciosów nie dochodziło do celu, to zdecydował się odklepać.

Sprawdź!  Alan o przygotowaniach do walki na High League 2! "Sparowałem z Marcinem Tyburą. Powiedział, że..."

Teraz na swoim kanale YouTube stwierdził, że gdyby doszłoby do rewanżu, rozprawiłby się z Burneiką w minutę, jednak na ten moment liczy na to, że dojdzie do starcia z Pawłem Jóźwiakiem.

– Ogłoszono walkę „Hardkorowego Koksa”. Muszę wam w tym miejscu powiedzieć, że jest to jedyna walka, za którą się naprawdę szczerze wstydzę. No nie powinienem z kimś takim przegrać. To się nie powinno wydarzyć.

Jeżeli jakiś traf sprawi, że on się pojawi na mojej drodze, mówię tej sportowo-rozrywkowej, to dziś zakończyłbym tę walkę w minutę, ale w tym momencie myślę bardziej o prezesie Jóźwiaku. Myślę że ta walka jest najbliżej jak do tej pory była.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Ojciec Denisa Załęckiego o walce z Alanem: "Tak będzie, jak mówi. Maksymalnie trzecia minuta"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.