FAME MMA

Najman czeka na oferty! FAME zorganizuje walkę z Murańskim? „Będę wolnym zawodnikiem, wtedy nic nie stoi na przeszkodzie do walki z Gargamelem”

Kilka dni temu Marcin Najman ogłosił, że już niedługo może wyjaśnić się kwestia zestawienia z Jackiem Murańskim, gdyż otrzymał ofertę pojedynku.

„El Testosteron” przekazał, że najpierw musi przedstawić swoje warunki i dopiero gdy zostaną one zaakceptowane przez potencjalnych organizatorów, to dojdzie do starcia ze starym „Muranem”.

– Witam was. Dostałem dziś propozycję walki ze starym fraglesem na grudzień tego roku. Przedstawiłem tym, którzy mi to zaproponowali swoje warunki. Jeżeli zostaną zaakceptowane, to medialny byt starego fraglesa dobiega właśnie końca. Tyle ode mnie, cześć – przekazał w nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube.

Najman o walce z Murańskim

Niestety jak się okazało federacja, od której Marcin Najman dostał ofertę, nie była w stanie spełnić jego oczekiwań. Freak fighter zapowiedział, że za kilka miesięcy będzie wolnym zawodnikiem bez obowiązującego kontraktu i wówczas nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby zorganizować walkę z Jackiem Murańskim.

Takie starcie bez wątpienia będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem i jeśli do niego dojdzie, to tak zwane dymy mogą pobić wszystko, co dotychczas widzieliśmy na galach freakowych. Jest to więc zestawienie, które ma ogromny potencjał na sprzedanie dużej liczby PPV, nie wykluczone, że jedna z czołowych organizacji zaoferuje zawodnikom kontrakt.

Sprawdź!  Wywiad na żywo z trenerem Oknińskim! Odpowie na pytania kibiców! [WIDEO]

– Warunki, które wczoraj przedstawiłem potencjalnym organizatorom walki Najman vs Murański, oczywiście mówimy o tej starej gangrenie, nie o tym młodym. No nie zostały spełnione, więc sytuacja wygląda tak, że ja w drugiej połowie października tego roku, czyli za trzy miesiące staję się wolnym zawodnikiem bez żadnego kontraktu i wówczas kto taką walkę będzie chciał zorganizować z tym Gargamelem, to wtedy już nic nie będzie stało na przeszkodzie. Jeżeli oczywiście Gargamel będzie podtrzymywał chęć takiego zestawienia, no bo ja przecież też go na siłę za nogę do tej klatki nie wciągnę.

– To musi się kilka składowych złożyć w jedną całość, aby ten pojedynek odbył się w tym roku. To jest oczywiście cały czas możliwe, bo jeżeli ja zostaję wolnym zawodnikiem w drugiej połowie października, no to jest wystarczająco czasu, żeby walkę w tym roku zrobić.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Szeliga otwarty na walkę z dwoma Murańskimi! "Z samym starym to jest ujma na honorze. Mogę wyjść dwóch na jednego"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.