FAME MMA

(VIDEO) „Franio” znów to zrobił?! Zawodnik zdradził formułę walki na FAME 15!

Już dziś o godzinie 20:00 odbędzie się pierwsza konferencja przed galą Fame MMA 15. Dowiemy się tam, gdzie dokładnie odbędzie się wydarzenie oraz kto jeszcze na nim wystąpi.

Największa polska federacja freak fightów powraca z galą Fame 15, która odbędzie się już 27 sierpnia. Podczas niego dojdzie między innymi do wyjaśnienia dwóch wielkich konfliktów. Arkadiusz Tańcula tego samego wieczoru zmierzy się z Mateuszem Murańskim w MMA oraz ojcem zawodnika, Jackiem w klatce rzymskiej. Oprócz tego w tej specyficznej konstrukcji Kacper Błoński w pojedynku bez limitu czasowego spotka się z Marcinem Dubielem.

Wczorajszego dnia jeden z włodarzy federacji, „Boxdel” zaliczył niemałą wpadkę podczas Aferek. Michał Baron zdradził tam, a w zasadzie potwierdził informację, która wyciekła od Franciszka Rusieckiego. „Franio” podczas jednego ze swoich streamów powiedział, że na Fame 15 zawalczy z „Paramaxilem”, a słowa i reakcja „Boxdela” zdają się to potwierdzać.

Kilka godzin wcześniej „Franio” gościł w programie Fame News. Widzowie na czacie poprosili zawodnika, by ten pokazał swój biceps, a jeden z prowadzących zapytał o to, czy Rusiecki chodził już wcześniej na siłownię. Ten odpowiadając… zdradził przy okazji formułę w jakiej wystąpi na Fame 15!

Sprawdź!  (VIDEO) Jacek Murański będzie startował na Prezydenta RP! "Z całą pewnością, ale jeszcze wcześniej..."

Jedyne co trenowałem, to jest siłownia, przez pół roku i od trzech tygodni K-1. Znaczy, ku***a! To już jest powiedziane w jakiej ja się formule biję?

…Teraz już tak. – odpowiedział jeden z prowadzących Fame News.

Warto przy tym dodać, że „Franio” słynie w Internecie z tego, że często ciężko w jego słowach odróżnić co jest prawdą, a co kłamstwem. To, czy po raz kolejny postanowił wszystkich wkręcić, czy jednak powiedział prawdę, wyjdzie na jaw już dziś o godzinie 20:00, podczas I konferencji przed galą Fame 15.

Kursy bukmacherskie na galę Fame 15

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.