MMA VIP

Najman chwali się swoją formą przed walką na MMA-VIP 4: „Zrobiłem najlepszą formę fizyczną od 12 lat”

Marcin Najman zapewnia, że jest w świetnej formie przed nadchodzącą galą MMA-VIP, na której zmierzy się z 60-letnim przeciwnikiem.

25-lutego w main evencie MMA-VIP 4 „El Testosteron” stoczy jubileuszowy 50 pojedynek w życiu. Najman ma na swoim koncie starcia w boksie, kick-boxingu, a aktualnie walczy w MMA. W tej formule jego bilans to 6 porażek i 4 zwycięstwa.

Najbliższym rywalem Najmana będzie były gangster, który dopiero zadebiutuje w klatce. Dla „Miśka z Nadarzyna” będzie to pierwsza w życiu walka w MMA. Mirosław Dąbrowski na poważnie przygotowuje się do pojedynku z Najmanem i zrzucił już ponad 30 kilogramów.

„El Testosteron” chcąc również zaskoczyć kibiców, ogłosił, że na walkę z Dąbrowskim zrobi najlepszą formę fizyczną od 15 lat. W grudniu podczas face-to-face na kanale MMA-Bądź na bieżąco zapowiedział:

– Planuję zrobić najlepszą formę fizyczną od 15 lat, to teraz zabrzmi być może bardzo szaleńczo, ale ja nawet spróbuję zrobić kaloryfer do tej walki. To nie będzie w lutym moja jedyna walka. Może się tak zdarzyć, że ja będę miał w lutym dwa albo trzy pojedynki.

Teraz po ponad miesiącu od tamtego nagrania ogłosił, że jest w świetnej formie i nie zamierza oszczędzać swojego przeciwnika.

Sprawdź!  FAME wydało oświadczenie ws. współpracy "Słowika" z MMA-VIP: "Rodzą się pytania o legalność, niszcząc tym wiarygodność całej branży"

25 lutego podczas gali MMA-VIP 4 stoczę swoją jubileuszową 50 walkę. Rywalem będzie Misiek z Nadarzyna. Już dziś zrobiłem formę fizyczną najlepszą od 12 lat. Szykuj się na ostry łomot Misiu – napisał na Twitterze.

Źródło: Twitter/ YouTube MMA-Bądź na bieżąco

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.