MMA VIP

Najman atakuje Wrzoska! Padły mocne słowa: „Nie wiem, czy nie jest za słaby na MMA-VIP. Ja bym go widział z…”

Marcin Najman w mocnych słowach wypowiedział się o Marcinie Wrzosku. Stwierdził, że jest słabym zawodnikiem, którego pokonaliby freak fighterzy.

„Polish Zombie” aktualnie ma za sobą słabszy okres. W ostatnim 7 walkach wygrał jedynie dwa razy. Ostatnie starcie stoczył jednak nie w formule MMA, a w boksie i w main evencie gali FAME 12 zmierzył się z freakiem Kasjuszem Życińskim.

Z powodu przegranej został wyrzucony z organizacji KSW i aktualnie nie jest związany z żadną federacją. Być może ponownie zobaczymy go w FAME. Fighter rzucił wyzwanie Piotrowi Szelidze, jednak ten odrzucił propozycję pojedynku. Jeśli Wrzosek chce powrócić do KSW, najpierw musi się odbudować i wygrać kolejne pojedynki.

Marcin Najman nie widzi jednak na to szansy. Włodarz MMA-VIP stwierdził, że „Polish Zombie” jest za słaby, żeby mierzyć się z zawodnikami walczącymi w jego federacji.

Konflikt pomiędzy „El Testosteronem” i Wrzoskiem trwa już od lat. Wielokrotnie mogliśmy usłyszeć ostre wypowiedzi, czy przeczytać wpisy, w których obrażali i atakowali siebie nawzajem.

Marcin Najman ponowie uderzył w byłego zawodnika KSW, gdy na kanale „Ebe Ebe” odpowiadał na pytania widzów:

Sprawdź!  Najman nie wytrzymał! W ostatnim wywiadzie puściły mu nerwy! Jest wściekły na Krzysztofa Stanowskiego

– No za słaby był, no nie nadaje się. Teraz jedyne co, nie wiem, czy do MMA VIP… czy nie jest za słaby na MMA VIP. Już do KSW wiadomo, że jest za słaby, a do MMA VIP no tak od bólu, może, może. Ja bym go widział z Daro Lwem. Chociaż Darek miał ostatnio dobrą walkę, nabrał wiatru w żagle, a ten jest po tej porażce… Może Lew za mocny. Niech się odbuduje najpierw na Bonusie.

– Jeżeli da radę w ogóle, Bonus też trenuje nie. Jeszcze co do Wrzoska można pomyśleć, czy nie zestawić go ze ”Szczeną”, jeżeli by mu wpi**dolił ”Szczena” bo to też wielce prawdopodobne to dalibyśmy mu ostatnią szansę z Polskim Kenem. A jakby sobie z nim nie poradził to Mua Boy by go ku**a rozszarpał, tak widzę przyszłość Wrzoska.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Mateusz Murański o "Słowiku" i organizacji MMA-VIP: "Nie mam nic do tego, kto tam zasiadł, bo..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.