MMA VIP

„Masa” w ostrych słowach skomentował walkę „Miśka z Nadarzyna”! „Żałosne widowisko. W kisielu byłoby zabawniej”

Świadek koronny „Masa” oraz jego były ochroniarz „Mięśniak”, który również ma za sobą przeszłość kryminalną, skomentowali debiutancki pojedynek Mirosława Dąbrowskiego.

Wiele mówi się o zestawieniu „Miśka z Nadarzyna” z „Masą”. Ten drugi zażądał jednak 2 milionów za walkę, a w odpowiedzi Dąbrowski stwierdził, że nie da mu zarobić ani grosza. Były gangster ostatecznie zakończył temat „Masy” i potencjalnej walki.

Zamiast Jarosława S. vel Ł. zmierzył się z Marcinem Najmanem. Stanął przed dużym wyzwaniem, gdyż mimo że „El Testosteron” ma na swoim koncie sporo porażek, to trenuje o wiele dłużej i jest znacznie bardziej doświadczony. Po swojej stronie miał także wiek. Jest bowiem aż 18 lat młodszy.

Pojedynek zakończył się w drugiej odsłonie po ciosach Najmana. Wielu uważa jednak, że sędzia za szybko przerwał starcie. Sam Dąbrowski był mocno niezadowolony i pogratulował arbitrowi zwycięstwa.

„Masa” ostro o walce „Miśka z Nadarzyna”

Pojedynek „Miśka z Nadarzyna” z Najmanem w ostrych słowach podsumował „Mięśniak”, który poprosił również o komentarz „Masę”. Na swoim kanale YouTube powiedział:

Sprawdź!  Marcin Najman dużym underdogiem! Ogromna zmiana kursów na walkę z Jackiem Murańskim

– Mit knura z Tarnowa prysł i pozostał niesmak, no i kompromitacja, która będzie się za nim snuć jak smród po gaciach. Pół roku przygotowań i taki żenujący spektakl. A nie mówiłem, że to lamus? O komentarz poprosiłem ”Masę”, który długo nie mógł opanować się ze śmiechu po zobaczeniu tłuka, który jeszcze kilka miesięcy temu marzył stanąć z nim oko w oko. „Masa” skwitował go w dwóch zdaniach: „Żałosne widowisko. W kisielu by było zabawniej”

– Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że tylko strach nie pozwolił „Miśkowi” kontynuować chęci walki z „Masą”. Znając możliwości obydwu, jestem przekonany, że ten przeciwnik wpakowałby go na wózek inwalidzki. Moja rada dziadku Mirosławie, odpuść już sobie kozaczenie, bo nawet za młodu nie miałeś potencjału. Słowem, prawdziwy z Ciebie Dyzma intelektualny no i fizyczny.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Jacek Murański potwierdza, że zawalczy z El Testosteronem na MMA-VIP 3! Najman odpowiada: "Dostaniesz na dziurę i skończy się twoje wątpliwe 5 minut sławy konusie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.