FAME MMA

Najpierw Wrzosek, teraz „Arab”! Piotr Szeliga odrzucił kolejną ofertę walki: „Tylko nie pisz o kontuzji czy innych filozofiach by się wykręcić”

Piotr Szeliga odrzucił kolejną propozycję walki. Tym razem wyzwanie rzucił mu inny zawodnik FAME, jednak „Szeli” nie przyjął oferty.

Piotr Szeliga ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i porażkę. Wygrał w debiucie z Krystianem Pudzianowskim, który nie był w stanie wyjść do trzeciej rundy. Następnie został poddany przez „Bestię” i w ostatnim pojedynku wygrał przez ciężki nokaut. Już w pierwszej rundzie ustrzelił „Wujaszka Fericze”, który wszedł do klatki po raz pierwszy w życiu.

„Szeli” mimo małego doświadczenia chce dużych pojedynków i bardzo zależy mu na starciu z Mariuszem Pudzianowskim. Wielokrotnie rzucał mu wyzwanie, wspominał o takim zestawieniu w wywiadach czy wpisach na social mediach.

„Pudzian” nie był zainteresowany walką z freak fighterem, który dopiero zaczyna swoją przygodę z MMA. Gdyby Szeliga miał na swoim koncie więcej zwycięstw, były strongman być może zdecydowałby się na takie starcie. „Szeli” odrzuca jednak kolejne oferty walki.

Najpierw Marcin Wrzosek zdradził, że rzucił wyzwanie Szelide, jednak ten nie chciał z nim walczyć. Za pośrednictwem Instagrama przekazał, że freak fighter nie przyjął propozycji.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki szczerze o Piotrze Szelidze! "Mam z nim dobry kontakt. To jest maszyna do trenowania"

– Zaproponowałem taki pojedynek FAME MMA i Boxdelowi, ale druga strona odmówiła. Wielki steryd vs zawodnik MMA, Dawid vs Goliat według mnie to ciekawe starcie, szczególnie że gadał jakieś farmazony o mnie w internecie, więc czemu nie. Oczywiście, że walki z prawdziwymi fighterami również nadal mnie interesująca.

Teraz głos zabrał „Arab”, który również chciał zmierzyć się z Szeligą. Freak fighter zaproponował nawet pojedynek w Muay Thai, aby starcie odbyło się tylko w stójce. Raper dodał, że starcie mocno rozpromuje zbiórki na leczenie trenera Rafała Antończaka i „Szeli” nie powinien w takiej sytuacji odrzucać wyzwania.

– @szeli_aesthetic – Piotrek odmówiłeś mi walki w mma. Rozumiem nie masz ani zapasów ani parteru. Proponuję Ci więc w hołdzie dla naszego wspólnego trenera Rafała Antończaka starcie na zasadach Muay Thai. Taką walką przyczynimy się mocno do rozpromowania zbiórek na jego leczenie i oddamy hołd Trenerowi. Tylko nie pisz o kontuzji czy innych filozofiach by się wykręcić bo walka dla Rafała jest sprawą honorową.

Źródło: Facebook

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki wyśmiewa Szeligę! "Ch*jowo być bitym na każdym kroku..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. To niech wypierdala upośledzony typ wygrał z kilkoma początkującymi albo mniejszymi od siebie i teraz bd tupał nóżka bo nie dostał Pudziana debilizm trzymać takiego dzbana w federacji i tak niczego sobą nie reprezentuje ani w ringu ani poza nim…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.