FAME MMA

Nadchodzi gala FAME MMA 12! Kto zawalczy? Znamy całą kartę walk

Już 20 listopada odbędzie się gala FAME MMA 12! Kto zawalczy? Jak wygląda karta walk? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

Gala FAME MMA 12 odbędzie się już 20 listopada 2021 roku. Wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo w Trójmieście, a konkretnie Ergo Arenie. Pierwszym pojedynkiem otwierającym galę będzie finał turnieju „Road to Armia”, w którym zwycięzca zgarnie kontrakt z organizacją Armia Fight Night.

Walką wieczoru FAME 12 będzie pojedynek w formule bokserskiej Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego, który zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Do klatki powróci Krystian Wilczak, znany jako „Krycha UFC„, który ostatnią walkę stoczył na FAME 11. Jego rywalem będzie Maciej „Szewczu” Szewczyk. Dłuższej przerwy tak samo jak „Krycha” nie zamierza robić również Arkadiusz Tańcula. Na FAME 12 będziemy świadkami wielkiego rewanżu. Organizacja dogadała się z rodziną Murańskich i tym samym 20 listopada odbędzie się rewanż pomiędzy Mateuszem Murańskim, a właśnie Tańculą. To nie koniec niespodzianek, ponieważ na ostatniej konferencji ogłoszono, że Jacek Murański zawalczy na FAME 13.

Sprawdź!  (VIDEO) Organizacja FAME pokazała, jak powstaje "klatka rzymska" na walkę Murański vs Tańcula

Na FAME MMA 12 zadebiutuje m.in. Krzysztof Radzikowski, który zmierzy się z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem. Pomiędzy zawodnikami na pierwszym face-to-face doszło do przepychanek, a całą sytuację zainicjował „Bestia”, który podszedł zbyt blisko Radzikowskiego. Były strongman nie pozostał bierny i szybko odpowiedział odpychając Piechowiaka.

W co-main evencie Adrian „Polak” Polański będzie bronił mistrzowskiego pasa w wadze półśredniej w pojedynku z Maksymilianem „Wiewiór” Wiewiórką.

Karta walk FAME MMA 12

  • Walka wieczoru: Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Co-main event: Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – o pas mistrzowski wagi półśredniej
  • Kacper Blonsky vs Mateusz „FIT Lovers” Janusz
  • Krzysztof Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula
  • Karolina „Zusje” Smogulecka vs Marta „Marti Renti” Rentel
  • Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
  • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Anna Andrzejewska
  • Krystian „Krycha UFC” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

+ walka otwierająca galę (finał „Road to Armia”)

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.